Зубожиння• 02 января в 22:53
Відпустка в березні та в квітні.
У нас новенька у відділі кадрів.
І відверто тупенька, тому питаю тут.
Маю повирішувати питання зі спадщиною.
Хочу для цього взяти відпустку (по кілька днів, можливо, по тижню)
Колеги вже теж розписали свої дати відпусток.
Якщо я візьму тиждень 14-18 квітня, я зможу взяти тиждень ще у березні?
Наприклад, з 17 по 21 березня?
Чи між початками відпусток має бути не менше місяця?
І відверто тупенька, тому питаю тут.
Маю повирішувати питання зі спадщиною.
Наприклад, з 17 по 21 березня?
Кондуктор троллейбуса• 02 января в 22:55
Немає ніяких правил щодо початку відпустки. Можливість їх брати залежить від того, скільки днів невикористаної відпустки у вас є у даному періоді. А це залежить від того,як довго ви и працюєте
Огірок та Помідорчик• 02 января в 22:55
Хто ж знає, як у вас заведено брати. Вихідні вам можуть врахувати, а не лише робочі. Бо це дуже по-хитрому )
Кондуктор троллейбуса• 02 января в 22:56
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Відпустка завжди рахується календарними днями,а не робочими
Зубожиння
• 02 января в 22:56
Ответ дляКондуктор троллейбуса
У мене на даний момент є 7 днів основної відпустки і 8 днів додаткової.
Працюю більше 4х років.
Огірок та Помідорчик• 02 января в 22:57
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Я в курсі. Але в багатьох роботодавців є умова
Кондуктор троллейбуса• 02 января в 22:57
Ответ дляЗубожиння
Працюю більше 4х років.
То у вас навіть зараз вже вистачає, а до квітня ще набираються дні
Зубожиння
• 02 января в 22:58
Мені колега сьогодні доводила, що між відпустками має бути не менше місяця.
От я гуглю і ніде не знаходжу такого
Кондуктор троллейбуса• 02 января в 22:59
Ответ дляЗубожиння
От я гуглю і ніде не знаходжу такого
Ваша колега ввела вас у оману. Можливо вона також хоче у відпустку у ці дати і тоді вам треба домовлятися
Зубожиння
• 02 января в 23:00
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Ні, у неї заплановані відпустки у інші місяці.
Дякую Вам за відповіді
Забрызжу ядом• 02 января в 23:13
Можна частинами. Але основна частина відпустки повинна бути не менше 14 днів, потім добирати модна меншими частинами.
Где тут 0?• 02 января в 23:58
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Воно то так, але на попередній роботі у нас прям дуже любили ’рекомендувати’ писати заяву з суботи.
Где тут 0?• 03 января в 00:00
Ответ дляЗубожиння
Працюю більше 4х років.
Є одне правило (законодавчо встановлено), одна частина не повинна бути менше 14-ти днів, далі ваше право, як іх ділити.
Щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів. При цьому основна безперервна частина відпустки тривалістю не менше 14 календарних днів не обов´язково повинна бути першою її частиною.
КартаБезКомиссий• 03 января в 00:00
Ответ дляГде тут 0?
Вам повезло с прошлой работой. Это выгодно по деньгам, потому что выходные дни посчитаются, как оплачиваемые рабочие.
Брюнетка в Мармеладе• 03 января в 09:22
Ответ дляЗубожиння
От я гуглю і ніде не знаходжу такого
не має такого