Перловая Кашка• 03 января в 20:41

Пошив одежды на заказ.

Кто практикует, поделитесь где 🙌
Спілий баклажан• 03 января в 20:42
Сама шью, вот думаю стоит ли продавать талант :))) Послушаю
tarveldy• 03 января в 20:47
Ответ дляСпілий баклажан
Індпошив тільки якщо у вас дуже міцна нервова система тільки за дуже дорога
По темі, так. Я люблю льон, щоб 100% , готового не дуже є на мій смак
Спілий баклажан• 03 января в 20:49
Ответ дляtarveldy
В тому то й справа, я настільки вимоглива до себе, що не хочу щоб ще хтось був до мене такий вимогливий
Попельшка• 03 января в 20:51
працювала в легкій промисловості більше 20 років. Без правильного обладнання, як би класно ви не шили, результату фабричного не буде.
tarveldy• 03 января в 20:52
Ответ дляСпілий баклажан
Повірте, це все буде знецінене
Краще шити і продавати свою модель
tarveldy• 03 января в 20:53
Ответ дляПопельшка
Згодна на всі 100%