Каяспер• 1 час назад
Знайомі будують укриття, щоб здавати в оренду місця
На приватній території, підземне
Там планують зону відпочинку з настільними іграми, ТВ з інетом, диванчики для дорослих , зона дітей - спальні місця - розкладні крісла, обігрів, напої, снеки, ванні кімнати, то все під землею риють на два виходи. Я трохи в шоці, бо то коштує немало, але вони кажуть - то буде вигідно.. що скажете на таке
Готова до другої• 57 минут назад
Ответ дляКаяспер
Це приватна територія. Їх приватний двір - земля.
Локація - Київ. Але я на свої очі того ще не бачила, тільки розповіді і відео трохи
А Киев, прикольно. Печерск наверное?
Каяспер
• 57 минут назад
Ответ дляГотова до другої
Тоже интересно сколько это по деньгам будет
Автор, а ну узнайте для нас
И где это? Какой город? Пригород?
Автор, а ну узнайте для нас
И где это? Какой город? Пригород?
Це Київ. Я не знаю ціну, я тільки вчора спілкувалась, вони в мене замовляли дещо по моїй роботі і тому це все і дізналась
Телепузик• 57 минут назад
Ответ дляГотова до другої
Так это же частная территория
Это как они бы построили у себя в дворе бассейн и брали деньги за вход
Хорошая аналогия. А какую найдете для военных? Им брать дополнительные деньги с частеых территорий с бассейном или нет?
Хвильоватиша• 57 минут назад
Ответ дляКаяспер
Так вони не будуть то заявляти офіційно як укриття, може нічне кафе, я не знаю
Ну блиииин... Это же прямой обман. Так и уголовочку можно отхватить, если недайбох прилетит.
Кстати, хороший пример гражданам, думайте куда бежать.
Анти-анонім• 57 минут назад
Ответ дляNYC
Звичайний підвал, чи насправді укриття?
Звичайнісінький підвал висотки.
Готова до другої• 56 минут назад
Ответ дляХвильоватиша
Нет. Если это укрытие, там должны быть стандарты по типу как в Израиле строят квартиры с мамадами. Это вообще другие материалы и технологии строительства. А так они делают братскую могилу с доп. развлечениями
Я думаю если люди решили уже за такое браться, то эти моменты учтены
Каяспер
• 56 минут назад
Ответ дляТелепузик
То есть будут вводить в заблуждение людей?
Парковки ж теж не укриття чи старі підвали, то не моє
Я просто розповіла. Я не знаю, що точно будуть, але ж то не державне
Готова до другої• 55 минут назад
Ответ дляКаяспер
Ну как бы, это территория их дома, к ним приходят гости. Добровольно
Свідок Перемоги• 53 минуты назад
Ответ дляХвильоватиша
А з чого ви взяли, що у них нема відповідних дозволів і вони не дотримуються стандартів?
Цілком може бути, що там все враховано і законно
Мольфарочка• 55 минут назад
Ответ дляNYC
Звичайний підвал, чи насправді укриття?
Конечно, подвал
Никаких убежищ, кроме метро нигде нет, для простых людей точно нет
Хвильоватиша• 55 минут назад
Ответ дляГотова до другої
Так об этом и был вопрос. Есть ли уже в Украине сертификация таких гражданских объектов?
Мольфарочка• 54 минуты назад
Ответ дляГотова до другої
Конечно, учтены
Типа вы не знаете, как в Украине все делается...
Телепузик• 54 минуты назад
Ответ дляКаяспер
Поняла. Оповещение о тревогах платное еще не поидумали?
Страхованная• 50 минут назад
Справжнє укриття ж не може бути приватним. Якщо це буде укриття, вони мають надавати доступ усім бажаючим. Якщо сусідам скажуть, що є облаштований підвал - це інша справа.
Два укриття біля мого будинку у приватній власності організацій, відчиняються під час тривоги. Звичайно, безкоштовні.
Хвильоватиша• 53 минуты назад
Ответ дляСвідок Перемоги
Может. Тогда это отличная идея. Я вообще себе с трудом представляю, как можно делать укрытие без соответствующего проекта.
Каяспер
• 53 минуты назад
Ответ дляГотова до другої
А Киев, прикольно. Печерск наверное?
Ні, Голосіївський
Свідок Перемоги• 53 минуты назад
Ответ дляСтрахованная
Чому не може бути приватним? Якщо це приватний двір, то цілком може
Свідок Перемоги• 51 минуту назад
Ответ дляХвильоватиша
Зараз укриття все ж будуються. Вони могли купити проект в отримати всі дозволи. Для чого їм зайві проблеми? Думаю. Вони саме так і зробили. Тоді все ок?
Каяспер
• 51 минуту назад
Ответ дляСтрахованная
Слухайте, як воно те назвуть - то я не знаю. Може бібліотека
Воно реально укриття під землею
Готова до другої• 51 минуту назад
Ответ дляТелепузик
Ну Вы сейчас не в ту степь разговор повернули
Мы обсуждаем другое
Мольфарочка• 48 минут назад
Ответ дляNYC
А куда делись бомбоубежища с союза… помню были таки будки разбросаны по городу..лет 40 назад
Не знаю, но люди прячутся или в метро или в переходах или в подземных паркингах или в подвалах домов или просто дома остаются и никуда не идут
Ну ещё в подвалах школ, больниц
Все, выбор не большой, с учётом того, что, кроме метро, все остальное не спасет
Ну ещё в подвалах школ, больниц
Телепузик• 50 минут назад
Ответ дляГотова до другої
Мы обсуждаем другое
Именно в ту. И это не другое
МЧСница• 48 минут назад
Ответ дляКаяспер
Якщо будуть мати дозволи, все буде побудовано згідно норм, буде офіційно зі сплатою податків - чому б ні? Ніхто ж не буде заставляти платити кошти, лише бажаючі
Ответ дляМольфарочка
Ну ещё в подвалах школ, больниц
Да я знаю,.. общаюсь с киевскими знакомыми
Свідок Перемоги• 49 минут назад
Ответ дляМольфарочка
Конечно, подвал
Є
Майданщица• 48 минут назад
Не буде. Вкрай малоймовірно. Дешевше купити бомбосховище в старому будинку (вони всі приватизовані як підвали). А те що прискаче місцева влада і вип´є всю кров - це 100%.
Каяспер
• 47 минут назад
Ответ дляМайданщица
Вони самі не дуже прості, тому місцева влада мабуть прискаче в гості чи ночувати ..