Єдина Країна• 04 января в 08:20

Jo Malone какой аромат ваш любимый

Делитесь
Готова до другої• 04 января в 08:34
Jo Malone Wood Sage & Sea Salt дочери-подростку подарила. Для себя люблю более стойкие ароматы.
Не рахую, а вважаю• 04 января в 08:48
Мирро і тонка
Кудряшка Сью• 04 января в 08:50
Отакі купувала кілька разів, але мені не подобається, що вони не стійкі
Нічна ненажера• 04 января в 09:00
Мне они все вонючки)
Гитта Ягг• 04 января в 09:40
Серебристая береза и лаванда. Пробовала много, есть штук 5, этот нравится больше всех.
А вот недавно• 04 января в 09:45
а мне нравится их серия в заре :
нью йорк ван лав
Поддакиваю иногДА• 04 января в 10:12
Blackberry & Bay Cologne. Дуже подобається. Пишуть не стійкий. Мені вистачає майже на цілий день. Тобто зранку використала, увечері речі ще пахнуть.
Так, такого шлейфу не має. Але це не той вид парфумів
месяцкие• 04 января в 10:31
Для мене це виключно літні аромати, якось так склалось.
Дуже класний нектарин з медом, приємний, ніжний, не душить, без величезного шлейфу, але досить стійкий. Там прям персик-персик мені відчувається, дуже гарно.
Ще класний ред гібіскус, гарний і досить яскравий, більш вечірній, і на прохолоду підходить. Мене навіть білі квіти там не бісять, якісь вони там не наглі і в тему.
котопёс• 04 января в 11:46
Ответ дляКудряшка Сью
Брала для лета ,но удивительно зазвучал в мороз
котопёс• 04 января в 11:47
Ещё грушу летом люблю