Бутерброд з ікрою• 04 января 2025

Прогулянка

Йдете гуляти з дитиною, якщо падає сніг (не заметіль, але пристойно)?
На градуснику -3, написано, що відчувається як-7
Шкала Радощів• 04 января 2025
нет
So_so• 04 января 2025
А ребенок хочет? Моя, например, в восторге от такой погоды, ловит снег языком и бегает со снежколепом, чтобы поскорее лепить уток.
Благоуханочка• 04 января 2025
да, если у меня есть настроение или необходимость
Небалувана Галя• 04 января 2025
Йдемо. Живемо в горах
Коко На Страже• 04 января 2025
Чому ні..якщо не сильний вітер, гарно одягтися і з задоволення погулять
Форсия• 04 января 2025
Конечно! У нас снег так редко, это такая радость для ребенка. И длится всего несколько дней.
Ms. Любмая жена• 04 января 2025
Нет конечно
Такой дубарь

Мыжленненепокупаем
Так точно!• 04 января 2025
йдемо. так хочеться снігу!
одягаємось тепленько і вперед.
Та_все_ок_будет• 04 января 2025
Дивне питання))) якщо йде сніг, то я й сама на вулицю лечу ))) це ж найкращий час для прогулянки!
Видна міленіалка• 04 января 2025
Як ми взагалі виживали раніше, коли вся зима була -10 -15
Та_все_ок_будет• 04 января 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Точно, зараз вже зима несправжня. Снігу того 2 дні в рік (((
А поговорить?• 04 января 2025
звісно йдемо! в нас сніг останні пару років дуже рідко, і якщо він йде, не мокрий і не люта хуртовина то йдемо гуляємо, такий кайф, навіть мені подобається)
ГЛЮкоза• 04 января 2025
В любую погоду прогулка
Дон Пэдро• 04 января 2025
Нет. Мы после +5 вообще из дому не выходили, ждали весны.
Цідило правди• 04 января 2025
Если ветра сильного нет, пошла бы. Дети любят снег