Байрактарна• 05 января 2025
Що робить вас щасливою?
Після яких подій розумієте, що життя класна штука, і не дивлячись ні на що, жити варто якнайдовше?!
Чи ви так не вважаєте і розчаровані?
Баррикадница• 05 января 2025
Ответ дляБайрактарна
Неприємно читати, ви стали така сама жорстока як і вони, отже ми однакові, і знищуємо один одного, а не боротьба добра і зла.
Не потрібно мені всіх цих проповідей, ок? Не я почала це пекло, не я підписувала контракти, щоб йти вбивати на чужій землі, не порівнюйте мене з цим лайном, яке розуміє лиш мову сили.Я не хочу бути добром для цих фашистіа
Княгиня пітьми• 05 января 2025
Ответ дляБайрактарна
Ну да, ну да....око за око...по іншому знищать нас...ми цей шлях не обирали, нас змусили його обрати...так що лише справедливість
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Если для вас увидеть родных это так называется, то у других по другому
Родных лучше позвать к себе
Викликаю на дебати• 06 января 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Родных лучше позвать к себе
Они не хотят сюда и не захотят никогда
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Они не хотят сюда и не захотят никогда
Это их проблемы
Викликаю на дебати• 06 января 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Это их проблемы
Это не их проблемы, это моя семья в Украине
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Это из проблемы
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 06 января 2025
Ответ дляВикликаю на дебати
Мо моему ты пьяноЕ
Ты выражения подбирай. Если Украина - дом, оставайся там. Мы сменили дом на Португалию, и никаких поездок в Украину к родственникам. хотите повидаться - без проблем, оплатим им поездку, но Украину ни ногой.
Викликаю на дебати• 06 января 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я подобрала выражение. Если ты не любишь свой дом ,свою страну и своих родственников-не значит ,что все скатились до этого.