Ms. Искренность• 05 января в 20:51

Чи можно виїхати закордон якщо на мене відкрито виконавче провадження?

За рішенням суду я повинна сплачувати борг за опалення.
куркулиха• 05 января в 20:52
Спробуйте.
Куколка-мяуколка• 05 января в 20:53
Якщо нема заборони на виїзд, то можна
Bruneto4ka• 05 января в 20:58
Можуть не випустити звичайно
Khmelnichanka• 05 января в 20:59
По закону має бути саме заборона на виїзд. Але в нас зараз ’закон’ - поняття умовне....
svitochkaa• 05 января в 21:01
Ответ дляKhmelnichanka
нормальні у нас закони.просто треьа їх почитати хоч раз.автор,напишіть лист в прикордонну в столицю і вам прийде відповідь
svitochkaa• 05 января в 21:02
зайдіть на сайт прикордонної служби.може зараз можна онлайн взнати
rybka21• 05 января в 21:22
заборонити виїзд може виключно суд
БоХатая• 06 января в 00:16
Виїдете. В мене зять виїхав коли на нього було кримінальне провадження відкрите. Заборони на виїзд не було
Бутерброд и я• 06 января в 23:02
Це різні судові справи - присудити сплатити борг і заборона виїзду у зв´язку з несплатою. Погляньте в реєстрі які на вас відкрито провадження і якщо лише одне - їдьте собі спокійно.