Брехушечка• 06 января в 02:36

Пошук роботи і самовпевненість. Як змінитись?

Ситуація в чому: я зараз навчаюсь, це не перша освіта. Я вчусь дуже добре, краще за всіх в групі. Я дійсно отримую знання, але розумію що їх все ще недостатньо . Тобто, я ніби не дозволяю себе оголосити спеціалістом і шукати роботу по професії. Типу як синдром самозванця.
Натомість мої одногрупники і половини знань не мають, але йдуть на роботу сміливо.
Я розумію, що в мене проблеми.
Порадьте щось, або просто прокоментуйте. Цікавлять всі думки з цього приводу.
Триндю-бриндю• 06 января в 02:44
главное - адекватность
ваша проблема решается очень просто - коммуникационными навыками, а именно способностью донесения до работодателя вашей ценности. поверьте, выявленное вранье очень сильно ударит по репутации брехунов
автор Брехушечка • 06 января в 02:50
Ответ дляТриндю-бриндю
главное - адекватность
Дякую!
Справа в тому, що я постійно намагаюсь розвиватись і вдосконалюватись. І чим далі, тим більше розумію, що до ідеалу дуже далеко!
Ну тобто, виходить, що я сама в себе не вірю, насправді.
Але потрібно спробувати, хоча б на мінімальну оплату.
Істеріомама• 06 января в 03:03
Не знаю, чи допоможе вам.. Мені допомогло перекваліфікувати моє ставлення до пошуку роботи: це не мені потрібна робота, а підприємству потрібен працівник. Як би знижувала емоціональну важливість цієї роботи для мене. Типу не буде ця - буде інша
Маю надію, що правильно висловила і донесла свої думки
Мавка• 06 января в 03:26
Ответ дляБрехушечка
Дякую!
Все правильно Вы думаете)) Но есть нюанс, Вы теоретик, практика это совершенно не то. Ваша отличная учёба это пыль в реальном мире. Знать и делать работу это не одно и то же.
Сиреневая цапля• 06 января в 05:18
Не боги горшки обжигают©
ДаЗдраПерма• 06 января в 05:45
*ЗА фахом
Шеллар• 06 января в 07:29
Вічний студент = поганий спеціаліст. Коли вийдете на роботу зрозумієте, що корочка мало чого варта без практики і навиків.
120-120-120 (не худею)• 06 января в 07:40
Автор, вам потрібно раз і назавжди зрозуміти одну просту істину: дійсно потрібний рівень знань прийде до вас тільки під час роботи. До ідеалу ви себе доведете, коли зрозумієте, що вам уже немає чого робити на тій чи іншій посаді, вам просто стане нецікаво. Університетські знання, які ви наразі здобуваєте, - це чудово! Але без практики ви не станете спеціалістом ніколи, на жаль.
YaЯна• 06 января в 07:44
Ответ дляМавка
Плюс 100. Навчання в університеті на маркетолога не дало ніяких результатів. Там старики дають теорію, які не йдуть в ногу з часом і їх старі методи реклами давно не працюють
Жинси на дитину• 06 января в 07:55
Ответ дляYaЯна
Я училась в универе на ИТ, тоже бесполезно. Просто корочка, а училась сама по ходу работы
Братья Капли• 06 января в 07:58
Навчання і робота це різні речі.
Відсотків 50 можна забути взагалі.Ще відсотків 20 застаріло.
Ростки жимолости• 06 января в 09:22
Ответ дляТриндю-бриндю
главное - адекватность
Ничего там не ударит. С какими только недалекими не приходится работать. Кто-то более-менее, но все равно слабее многих, кто-то вообще никак, а все равно работает дальше, потому что заменить прям сейчас некем и не факт,что будет лучше. И это на стартовых позициях. На повыше тоже достачно. Как специалист такое , но пыль в глаза бросать умеет.
Кукусики• 06 января в 09:57
Звідки ви знаєте що потрібно навчатися ще ?
Не попрацювавши . Не витрачайте час на ці навчання без практики ! Йдіть працювати а там паралельно будете вчитись ,
Евга-9246• 06 января в 10:09
Так і говоріть роботодавцеві, що ви ще навчаєтесь, але вже маєте такі і такі навики, маєте жагу до роботи. Тут головне правильна комунікація. Часто роботодавці беруть новичків з горящими очима, аніж професіоналів, які механічно виконують роботу.
автор Брехушечка • 06 января в 11:00
Ответ дляІстеріомама
Зрозуміла! Дякую! Спробую. Ідея хорога
автор Брехушечка • 06 января в 11:01
Ответ дляДаЗдраПерма
*ЗА фахом
Так, дякую.
автор Брехушечка • 06 января в 11:03
Ответ дляШеллар
Так я це розумію. Але ж практику і навикі напрацьовують. Вони ж не автоматом разом з дипломом видаються.
Мій допис трішки не про те. Про внутрішні барʼєри.
автор Брехушечка • 06 января в 11:04
Ответ дляМавка
Від щирого серця дякую за ваші оці слова! Вони щось щойно зрушили в моїй голові!
автор Брехушечка • 06 января в 11:07
Ответ дляЖинси на дитину
В мене проблеми з цим. Ну типу, мені здається я не маю права прийти на роботу без необхідних знань і навиків. А отримати я їх можу лише на роботі.
Замкнене коло.
Шукаю способи розірвати його.
Брехати на співбесідах, що все вмію вже?
автор Брехушечка • 06 января в 11:08
Ответ дляКукусики
Дякую! Я боюсь відчуватиму себе самозванцем на співбесідах.
автор Брехушечка • 06 января в 11:09
Ответ дляЕвга-9246
Я думаю, так і спробую.
Я знаю точно, що дуже відповідальна, ініціативна і виконую свою роботу на 100%!
Триндю-бриндю• 06 января в 12:34
Ответ дляРостки жимолости
ну так и вы научитесь бросать пыль в глаза
чтобы получить убийственную комбинацию презентации и исполнения
это несложно
Мавка• 06 января в 13:17
Ответ дляБрехушечка
Замкнене коло.
Шукаю способи розірвати його.
Зачем врать? У Вас же есть пакет данных, сверяйте с запросом работодателя и вперед)) А вообще, если честно я за 20 лет стажа работу никогда не искала,с момента появления интернета достаточно разместить резюме.
автор Брехушечка • 06 января в 13:54
Ответ дляМавка
Буду пробовать!