Семенівни сусідка• 2 часа назад

Сколько потратили на весенний гардероб?

И что интересного купили?
Аноним НаВсеГда• 2 часа назад
Ответ дляЗаліковий троль
Купила кросівки нью баланс, легкий пуховичок юнікло. І спортивний костюм адідас. Майже все зі знижками.
А, ну і в Зарі багато чого ( джинси, реглан, кілька майок з високим горлом і всяке таке).
Скільки все коштувало - не рахувала, все купувалося не одночасно
Я в нью белленз 2 пары кроссов в этом году урвала на осень-весну и лето.
А у нас макарошки• 2 часа назад
Нічого. Грошей немає. Те, що мені подобається - дорого, а ловити по знижкам фігню не маю ні бажання, ні часу
Чеширская кошечка• 2 часа назад
Нічого.Гроші є,але бажання немає,та і якась я вже не модна у свої 42,вірніше не хочеться бути модною,ношу те,що є.
Сільський ансамбль• 2 часа назад
Поки нічого 🤷‍♀️ нема часу і нема де той гардероб оновлювати. Маю одні відносно нові джинси, їм місяць, та демі черевики в грудні придбала, встигла лише пару раз взути. Ото і все
Ще придбала на Алі пальто, але щось довго не відправляють, в них новорічні канікули, щось я провтикала що в цей час неможна замовляти
Сільський ансамбль• 2 часа назад
Ответ дляМульйонерша
Сьогодні йду на секонд, ввечері напишу
Я готую попкорн 🍿 і чекаю на вас
Обнемашечка• 2 часа назад
Ответ дляМульйонерша
Сьогодні йду на секонд, ввечері напишу
Свои мульены будете тратить?
Слухи-руки не распускаю• 1 час назад
одяг є, немає машини(((
Сподіваюсь, купимо
Заліковий троль• 1 час назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я такі взяла
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
Ответ дляЗаліковий троль
Я такі взяла
І я таку ж модель 😀 На осінь 9060 взяла.
Сладко-соленая• 1 час назад
Ответ дляБжоли-бандерівці
Да
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Свои мульены будете тратить?
Та там такі ціни. Якось не було часу на магазини, забігла по дорозі в сек купити тоненьку трикотажку. Ціна нової речі вийшла.
Калинові вуста• 1 час назад
0. З цікавого запчастини до авто, стіралку, силіконову прихватку в Аврорі, ще планую пилосос. На одяг грошей не залишається. Не купую, взагалі. Все з минулого життя, довоєнного.
Мульйонерша• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
Свои мульены будете тратить?
Не ваші ж
Обнемашечка• 1 час назад
Ответ дляМульйонерша
Не ваші ж
Мне уже хватит, полный шкаф длинной 3 метра.
Редисочка• 1 час назад
У меня ещё с прошлых дел много вещей , зачем что то покупать .
Может джинсы разве что с высокой талией ещё одни
Khmelnichanka• 1 час назад
Поки що купила лише куртку, сумку і дві пари взуття ( третю ще шиють, разом із сумкою)
Є ще дещо нове, яке купила раніше, але жодного разу не взула.
Одяг на весну купувати не планую :)
Мульйонерша• 1 час назад
Ответ дляОбнемашечка
В мене гардероб 4×4
Губной рояль• 1 час назад
из нового джинсы и кроссовки - 17 тысяч
Много еще всего нужно
Цибулька зла• 1 час назад
Поміняла майже все, бо схудла. Тому багато
60 метрів сметани• 1 час назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Январь-февраль всегда скидки но в этом году они прям отличные были. Я купила практически все что нужно, от футболок до обуви.
Где покупали, на сайтах или с примеркой в магазинах?
Мульйонерша• 1 час назад
Ответ дляСільський ансамбль
Я готую попкорн 🍿 і чекаю на вас
Велике відро беріть
Пластилин_Колец• 49 минут назад
Ноль
Перша леді колгоспу• 49 минут назад
За зиму поправилась, потому из вещей пока ничего. Нужно худеть.
По обуви две пары кед, кроссовки, а то все старенькие, до войны были куплены.
Лорка-хлорка• 49 минут назад
Ответ дляОбнемашечка
Я тоже накупила футболок в Резервед, со скидками. Там было много с красивыми рисунками. У меня теперь есть несколько с картинами Ван Гога.
Они классные и смотрятся интересно.
Я себе футболок 5 в левайс купила, ещё одну в гэсс(чем думала-не знаю), и одну просто в резинку
Лорка-хлорка• 47 минут назад
Ответ дляЧеширская кошечка
Шо значит ’ в свои 42’. Мне в этом году 47. И ничего. Пальто, кроссы, свитера, джинсы.
З вишневого садка• 47 минут назад
Ответ дляKhmelnichanka
Одяг на весну купувати не планую :)
Непогано.
Чомусь біженки в основному пишуть, що грошей впритик.
Лорка-хлорка• 46 минут назад
Ответ дляЗаліковий троль
Я такі взяла
У меня такие
Чеширская кошечка• 42 минуты назад
Ответ дляЛорка-хлорка
Це добре,що у вас є бажання на покупки та обновки У мене цього бажання немає.
Аноним НаВсеГда• 9 минут назад
Ответ для60 метрів сметани
Обе пары примеряла в магазине. Одни там купила, другие на сайте