Царівна Жабка• 06 января 2025
Вагітність, двійня, перший триместр, болить горло
Доброго дня, хтось хворів в першому триместрі? Чи були погані наслідки?
Вагітна двійнею 10 тижнів болить горло чим рятувалися?
Є ще нежить
В шоколаде• 06 января 2025
Відпочинок, достатньо теплого пиття, ну і якщо болить, то що там можна вагітним, парацетамол чи ібупрофен. Або морозиво.
Головне - відпочинок.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 06 января 2025
а причем тут двойня или один ребенок? У всех по разному бывает, но именно в первом триместре самый неблагополучный период для вирусных болячек. И чужой опыт ничего вам не даст, это как повезет.
Вельшановна• 06 января 2025
Ой у меня несколько раз были простуды во время беременности. Сон, мед и чаи - лучшее лекарство.
Ні за холодну воду• 06 января 2025
Полоскала фурациліном і ротоканом горло. Розсмоктувала ісла мосс і тантуммверде. Хворіла 3 рази за вагітність. Все добре, на дитинку не вплинуло.
БершкомангоЗар• 06 января 2025
Болела в 11-12 недель, ходила к терапевту и лору. Дефлю спрей в горло, нос, фурацилином полоскала, хлоргексидином. Еще тантум верде спрей. Все будет хорошо, все болеют, и мы беременные не исключение. От горла еще можно исла, лисобакт.
БершкомангоЗар• 06 января 2025
Ответ дляВ шоколаде
Головне - відпочинок.
Точно морозиво? А то насоветуете беременной с больным горлом
В шоколаде• 06 января 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Звичайно. Щось холодне, що можна потримати у роті. Ну, я ж не знаю смаки людей, можна і оселедець з морозилки посмоктати.
БершкомангоЗар• 06 января 2025
Ответ дляВ шоколаде
Норм рецептики, надо врачам подсказать
В шоколаде• 06 января 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Норм рецептики, надо врачам подсказать
Обов´язково. Будь-який сучасний лікар порадить вам обезболювати горло холодом. Комусь звичніше теплом, та холод дієвіший.
Латвийские_Номера• 06 января 2025
Почитайте про настойку прополісу,можна і пити і полоскати горло
Нічна ненажера• 06 января 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Якщо нема алергії на продукти бджільництва...
Полоскання +
Море Щастя• 06 января 2025
Хворіла в першому триместрі. Лікар сказав тоді, що можна лікуватися тими ліками, які дозволені маленьким дітям.
Царівна Жабка
• 06 января 2025
Ответ дляБанан-барабан
Ви,вагітна, ще й двійнею, лікуєтесь на форумі?
Не лікуюсь, а запитую про досвід
Тому що в інші вагітності не хворіла в першому триместрі
Банан-барабан• 06 января 2025
Ответ дляЦарівна Жабка
Не лікуюсь, а запитую про досвід
Ви питаєте, чим рятуватись.
Лікарем,автор