Я тут Живу• 06 января в 13:34

Розкажіть про початок відвідування садочка

Моя пішла в садок
Трохи якось не так склалося як гадалося
Спершу побігла в групу
А як зрозуміла що всьо, мама-папа пішли, то підняла крик
Ну дві год. побула, на двір погуляти сходили та й забрала.
Що завтра чекати?
І вихователька сказала що як сона трохи відволіклася, вона в основному сама трималася, просто ходила , розглядала обстановку і іграшки. І грала деякими. Аж на дворі пішла до діток - чи це ок? Що так якось сама по собі була..
Вона сама мала. Група змішана, четверо малявок і інші старші
Малявки всі теж старші трохи ніж моя
Море Щастя• 06 января в 13:35
Ой, расслабьтесь и отдыхайте!
Все будет хорошо. Но скоро начнется период болезней.
So_so• 06 января в 13:36
Конечно, ок. Всё будет со временем.
Вельми шановна• 06 января в 13:36
Дайте їй час на адаптацію. Є діти які ненавидять садочок, не всі там щасливо граються один з одним) все у вашої дитини нормально. Випийте кави в тиші, мамо)
КохайтесьЧорнобровi• 06 января в 13:36
Приводила во время, дома не кормила. Пару дней так, потом на дневной сон оставляли 2-3 дня и забирали. Потом сразу на целый день. Но детям уже 23 и 16, сейчас может по другому как то
А вот недавно• 06 января в 13:38
Ви за кордоном?
автор Я тут Живу • 06 января в 13:38
Ответ дляМоре Щастя
Ой, расслабьтесь и отдыхайте!
Мені сказали взяти іі пляшечку з водою і тапки. Садок під домом, я не кутала. Холодні колготи, тонші штані (комбінезонні, але тонкі, більше на осінь на мокру погоду).
В цьому і повели галять. Н зна чи я одразу забрала, чи довго гуляли так.
І бутилочку вона захотіла взяти з собою, то взяли, і потім не сховали, як вона забула. Вода льодяна стала. Питаю чи пила? Сказали ні, а там хто знаю. Коротше трохи дивно.
автор Я тут Живу • 06 января в 13:39
Ответ дляВельми шановна
Та я вже ж забрала
Вже й уложила спать тут вдома
Кава вже всьо бо руки трусилися і я лише на годинник дивилася
автор Я тут Живу • 06 января в 13:39
Ответ дляА вот недавно
Ви за кордоном?
Ні а шо
So_so• 06 января в 13:40
Ответ дляЯ тут Живу
Я даю вот такого плана бутылку.
Вода всегда теплая, до вечера.
So_so• 06 января в 13:40
Ответ дляЯ тут Живу
Та я вже ж забрала
Вже й уложила спать тут вдома
???
dulenok• 06 января в 13:41
Первые дня 3-4 от меня ее оддирали, нервы трепала в саду месяца 2-3, спала плохо-все ее укачивали по очереди. Перешла в садиковскую группу - ’как бабка пошептала’, бежала впереди паровоза.
автор Я тут Живу • 06 января в 13:41
Ответ дляSo_so
???
З 9:30 до 12 мала бути
Через тривогу з 10 до 12 побули
Зараз вже вдома, кажу)
So_so• 06 января в 13:41
Ответ дляЯ тут Живу
З 9:30 до 12 мала бути
Через тривогу з 10 до 12 побули
Зараз вже вдома, кажу)
’бо руки трусилися і я лише на годинник дивилася’ я об этом.
автор Я тут Живу • 06 января в 13:42
Ответ дляSo_so
Я даю вот такого плана бутылку.
Вода всегда теплая, до вечера.
Ну треба купити буде дійсно
Просто іі не хотіли дратувать, то хвй бере мол
Но краще б сховали бо холоднп якось на морозі не пити ж
автор Я тут Живу • 06 января в 13:42
Ответ дляSo_so
???
Пюто на комент «3» відповідь) помилково Вам написала
Вельми шановна• 06 января в 13:42
Ответ дляЯ тут Живу
Та я вже ж забрала
Вже й уложила спать тут вдома
Ваша тривога передається дитині. Вона ж має стати самостійною. А це і холодна вода, і брудні коліна, і соплі, і вкусив одногрупник) і чужі тьотки в групі) Бо так і будете попу до університету витирати)
автор Я тут Живу • 06 января в 13:43
Ответ дляSo_so
Ну що «попийте кави» написали. Амя кажу що не до кави було, дивилася коли вже забирати і хвилювалася щоб з садка не дзвонили що мол терміново забирайте
СКИБИДЫШь• 06 января в 13:44
У всіх по різному, і діти різні, і групи, і вихователі. Слухайте, що каже вихователь і дивіться по своїй дитині. У мене син був дуже домашній, мамин, не активний і боязкий. Ходили спочатку на майданчик до дітей знайомитись і грав з ними на вулиці. На другий день зайшов в групу просто подивився і вийшов. На третій день залишився на пів години. Лише на 4-5 день залишився з ранку і до обіду. Ні разу не плакав в саду, бо почав ходити поступово, все було поетапно. Але він ходив тільки на пів дня, бо я працювала на пів ставки і мені так було зручно
Звездолётчица• 06 января в 13:45
Завтра будет орать как резанная, потому что уже знает что мама уйдет. Но ничего, все через это проходили, привыкнет
автор Я тут Живу • 06 января в 13:46
Ответ дляВельми шановна
Я ще більш менш
Бо чоловік і в групу зайшов; і іі там за ручку водить хотів, і на ручки взяти.
Ледве я його вивела від тої дитини😂і весь час кашав у неї істерика, треба забирать, вихователі мають вміти заспокоїти, а вони не можуть, ітд ітп
Я і так хвилююся, зе й нагнітатєль цей бубубу-бубубу
А потім ще ц свекруха давай тризвонить із порадами😫🤪
Звездолётчица• 06 января в 13:47
Ответ дляЯ тут Живу
Я ще більш менш
Декрет зло...
автор Я тут Живу • 06 января в 13:47
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ну уйти у будь якому випадку треба
Поки ми сиділи в роздягальні вона весела і просто поглядає чи ми є
А тільки виходили з поля зору - вой страшний був
автор Я тут Живу • 06 января в 13:48
Ответ дляЗвездолётчица
Декрет зло...
Та зло вселенське
Вельми шановна• 06 января в 13:48
Ответ дляЯ тут Живу
Я ще більш менш
Свекруня бажає працювати дитсадком?) чи чоловік?)
СКИБИДЫШь• 06 января в 13:50
Ответ дляЯ тут Живу
Я ще більш менш
Мені здається, у вас якось занадто багато всього і всіх, і ви самі робите кіпіш, і цим тільки гірше робите дитині. Спокійно і поступово, це дві основні речі
Якось так і живу• 06 января в 13:51
Який вік дитини? Вам треба терміново на роботу?

Не всім дітям цікаво грати з іншими людьми. Якщо вона спокійно сама гралася, то це у межах норми і до неї не треба лізти.
Щось думати треба, якщо дитина плаче, їй некомфортно і т.д.
Ви нічого такого не написали.
Павло-377a• 06 января в 13:53
Зрозуміло, що для малечі перший день у садку - це великий стрес. Це абсолютно нормально, коли діти спочатку реагують так емоційно. Хоча виглядає, що вона швидко адаптується, якщо вже почала грати з іншими дітьми. Було б добре, якщо завтра вона теж потрапить у хорошу атмосферу і зможе познайомитися з новими друзями. Важливо підтримати її в цій адаптації і не переживати занадто сильно. Часом в дітях присутня природна цікавість, і з часом вони звикають до нових умов. Головне – терпіння.
Якось так і живу• 06 января в 13:59
Ответ дляПавло-377a
У моїх дітей ніякого стресу з садочком не було.
Але я їх відвела, коли вони були готові до садочку по віку і психологічно.
Стрес у маленьких дітей, яким ще б побути біля мами, але мамі треба на роботу, бо тато мало заробляє або втік.
Форсия• 06 января в 14:08
Мои шли в 3 и 4 года, так было домой не забрать, чаще уводила с ревом.)) Конечно им там интереснее, друзья, занятия, игрушки новые. Но сад частный, воспитатели очень внимательные и сразу увлекали.
Gvenna• 06 января в 14:10
Все супер)