Викачую яйцями• 06 января в 15:46

Якого гризуна обрати?

Білки, криси, пісчанки, хом’яки… як зрозуміти хто стане членом родини? Кота не можу, живемо на зйомі
спальное место• 06 января в 15:46
Белка дегу
Зараз все скажу• 06 января в 15:46
шиншила
автор Викачую яйцями • 06 января в 15:47
Ответ дляспальное место
Белка дегу
У вас були? Розкажіть про них))
Забобонний фрукт• 06 января в 15:49
а чем они лучше кота на съеме?) убежит из клетки и наделает бед точно так же, как и кот
На привозе• 06 января в 15:52
енота лучше заведите - будет вам все перечисленные грызуны вместе и не кот для хозяйки
Сметчица• 06 января в 15:52
Рибки
На привозе• 06 января в 15:52
Ответ дляЗабобонний фрукт
и обосрет все
На привозе• 06 января в 15:53
Ответ дляСметчица
Рибки
и морковку им-пусть грызут! тогда уже улитки
svetolino• 06 января в 15:53
Хомяка!!!
Карамбулкул• 06 января в 15:55
поспілкуйтесь з чатом gpt, напишіть, які у вас очікування від улюбленця і т.д,, попросіть порівняти різних тварин - він дуже класно це все робить
Божа кульбабка• 06 января в 15:58
Ответ дляЗараз все скажу
шиншила
Только не это
Привіт з ботойбіччя• 06 января в 15:59
Ответ дляВикачую яйцями
У вас були? Розкажіть про них))
Від будь якого гризуна буде запах. У нас були дегу. Вони рахуються такими гризунами, від яких взагалі немає запаху, плюс вони дуже чистоплотні. Але від попісів запах є,як ні мий. Ми віддали їх за рік разом з вітриною
Зараз все скажу• 06 января в 15:59
Ответ дляБожа кульбабка
Только не это
почему?
Божа кульбабка• 06 января в 16:03
Ответ дляЗараз все скажу
почему?
Ночные звери, всю ночь шарятся, бегают по клетке, грызут все подряд - мебель, провода
liss• 06 января в 16:04
Ответ дляЗабобонний фрукт
Кто ей сдаст квартиру с котом )
Залізна тьотя• 06 января в 16:05
Чихуашку возьмите будет Вам и не скучно и лучше крысы. Только берите мини.
liss• 06 января в 16:06
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Какой кошмар 😹..
гранулянт ложится деревянный и меняется и никаких запахов , у меня шиншила лет 15 жила .. в песке купалась , сразу это убиралось .
Пустощі-веселощі• 06 января в 16:09
Ответ дляЗалізна тьотя
Только не берите мини. Все собаки с пометкой мини=доп риски по болячкам. Плюс мини чиху очень сложно живется в большом мире.
Пустощі-веселощі• 06 января в 16:10
Ответ дляliss
Какой кошмар 😹..
Говорят шиншилы не воняют. Свинки морские воняют ппц, это вечная уборка в большой клетке.
Да Щас же• 06 января в 16:10
Обожнюю крис, вони такі розумні, тактильні, людино орієнтовні. Знають як їх звати граються проявляють любов, короче для мене це щось нереальне просто, шкода живуть не довго це боляче. Але я більше ніколи не заведу крисок і це дуже печально
Твоя космішна• 06 января в 16:10
Обожнюю хом´яків, для мене ідеальна тварина, але це він не любить ставати членом людської родини, він любить, щоб вісі від нього відчепилися.
Привіт з ботойбіччя• 06 января в 16:11
Ответ дляliss
Какой кошмар 😹..
Я дуже чистоплотна людина. У нас було для дегусів абсолютно все. Комфортабельна величезна триповерхова вітрина із всім приладдям. Купалка з піском, внизу вітрини гранулят, змінювали постійно. Але дегуси гризуть меблі, і гризли полки. Тому полки неможна було нічим покривати, ніяким лаком. Вони пісяли на них. І скільки не мий, все одно був присутній легкий запах. В мене від кота запаху в квартирі немає зовсім. Тому, я витримала тільки рік утримання і з радістю віддала.
Твоя космішна• 06 января в 16:11
Ответ дляПустощі-веселощі
Хом´яки не смердять і відходів ввід них мізер
Твоя космішна• 06 января в 16:12
Ответ дляНа привозе
Равлики можуть втекти і зжерти пів стіни шпалер за годину, а риби не втечуть.
Твоя космішна• 06 января в 16:14
Ответ дляНа привозе
Жарти жартами, але це не домашня тварина, то мука для єнота, тож.....все сумно
Невісточка ж• 06 января в 16:23
Выбирайте того, кто живет дольше.
ША! я прийшла!• 06 января в 16:34
Заведите себе шарики
Зараз все скажу• 06 января в 16:39
Ответ дляБожа кульбабка
вечером активничает. и утром.
весь день и ночь спит.
ничего абсолютно не грызет по квартире. ни мебель, ни провода не обои.
вечером выпускаю на прогулку по квартире, сама погуляет и сама в клетку заходит. ручная.
из неудобств - да есть шум когда колесо в клетке крутит, большая клетка , которую убираю пару раз в неделю.
корм стоит не дорого +сено на даче +покупное+опилки+веточки на даче+сухофрукты с дачи.
Зараз все скажу• 06 января в 16:42
Ответ дляПустощі-веселощі
если не убирать в клетке у шиншилы больше 10 дней - завоняются пописы в опилках ( летом все это быстрее). ну пару раз бывало, что в квартире написяла под столом. но не скажу, что вони как от кошачьей или собачей...не воняло мне.
и сама шиншилка, если взять ее в руки и понюхать - ничем не пахнет.
Чудовий каламбур• 06 января в 16:43
В мене були хом’яки, джунгарики та сирійські. По контактності сирійські дружелюбніші. Але як і писали вище вони своєю справою займаються, просто на руках не спали в мене. Хоч і дуже милі. По запаху, він є якщо туалет не міняти, сама тварина не пахне. Треба простора клітка або дюна теж. Ставлю їм 9/10
Зараз в мене піщанки, поки ще тільки тиждень. Точно можу сказати що запаху більше, але вони 2 самці. Мило спостерігати як вони сплять і їдять разом. Риють як трактор. Тобто красиво організувати клітку не вийде, все йде на дно. По контактності, мені попались приручені, то руки прикусують тільки коли вони пахнути їжею. Але на руках не сидять категорично і не люблять щоб їх чіпали. Може ще щось зміниться. Треба тільки дюна або акваріум доволі глибокі, бо гризуть все і риють. Ставлю поки 7/10.