Блакитне небо• 06 января в 21:03
А на скільки вистачає банки сухого молока дитині?
До прикладу, Дитяча суха молочна суміш Kendamil Goat 2 на козячому молоці, від 6 місяців до 1 року, 800 г. На скільки орієнтовно вистачає такої банки з урахуванням, що дитина на штучному годуванні? На тиждень чи менше?
Все до блиску• 06 января в 21:13
На тиждень точно вистачить, а може і більше.
Все залежить від віку дитини, якщо від 6 місяців до року.
В 6 місяців почнете лише супчик овочевий давати, а в 10 місяців вже буде супчик з мʼясом , яєчко, йогурт, сирок, банан, печиво. Каша з молоком. Тому та суміш особливо і не треба буде.
Да Щас же• 06 января в 21:16
Ответ дляВсе до блиску
Ну в принципе да. Меня все это ждёт просто ... Слава богу, спасибо )) действительно, не может же ребенок одним молоком питаться )
Свекруня• 31 января в 00:02
Если двойка то это ребенок ест 40-60 мл смеси каждые 3- 4 часа приблизительно. 8 мес это уже около 180 мл каждые 4 часа