Красота неземная• 07 января 2025
Який заробіток у вашого чоловіка?
Чоловік заробляє 30000🙁
І це ще непогана зп по місту(не мільйонник) а як у вас?!
Послушная• 07 января 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Звичайно. Все дорожче у 2 рази. Всі послуги. Штани підрубити 400грн. В мал.містечках і за 100-150 може бути.а манікюр в салоні 1500 тис. Простий 600 грн
Згодна все дорожче,я роблю манікюр (комплекс )за 900-1000,а менших містах дешевше,а в райцентрі так тим паче
Про фарбування взагалі мовчу
Садоводница• 07 января 2025
Ответ дляКолгоспниця
Мой 0 получает, т.к. не работает и даже не пытается что-то искать.
сидит на моей шее. Уже много раз собиралась бросить и все никак
а чого не працює і як давно? нащо ви терпите
Шиворот Навыворот• 07 января 2025
Ответ дляКу-кусик
А нащо платити більше, як є бажаючі працювати менше ніж за 200 баксів. КНЛУ - зп після магістратури 7200 на руки і вакансій нема.
На любій роботі знайдуться люди, згодні працювати за копійки. У кожного свої обставини.
вАлнуюся сильнА• 07 января 2025
Ответ дляПлекаю думи
А вас кто в Киев?)
Хамло
Я в Києві народилась. Як і мої батьки.
А ви бачите всюди негатив. І Ужгород норм, і я вам нічого поганого не казала. Але хто чим наповнений, як кажуть.
Злива інформації• 07 января 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
Персики купувала в липні 2024, особисто.
Яких таких?
А влітку...то ясно що дешево. На базарі ще дешевше але якщо ви купуєте в супермаркеті то це ж не означає що така ціна всюди....
Злива інформації• 07 января 2025
Ответ дляШукаю стакан
Кроме доходов надо и на расходы смотреть.
У нас например 4 человека. Мы с мужем, дочь студентка 1 курс, сын подросток, собака, кот.
Комуналка 3500
дочке 12000
лекарства (да, прописаны доктором на длительное время) ок. 5000 и все время дорожают
бенз 2000
телефон 1000
лекарства собаке 1000+-
продукты, моющие средства, еда собаки и кота ок. 30000
бьюти процедуры мои и дочери 3000+-
раз в год линзы детям 20000
Это если никто не заболел, ничего не сломалось, нет еды вне дома, нет праздников и дней рождения и никому не надо новую одежду
Комуналка 3500
дочке 12000
бенз 2000
телефон 1000
лекарства собаке 1000+-
бьюти процедуры мои и дочери 3000+-
раз в год линзы детям 20000
Так у вас расходы богатого человека
Агент Пинкертона• 07 января 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
Назовите профессии, пожалуйста.
Литредактор. Например. 32-35 тыс. Обычный филолог
Мама Чели• 07 января 2025
Ответ дляДева Мария
А чего вы ему белый билет не подарили ?)
пока он учится - он вроде-как непризывной, а ’белый билет’ сейчас навсегда не покупается, а власть меняется очень часто, пока это не имеет смысла.
Агент Пинкертона• 07 января 2025
Ответ дляПопразендовна
Скорее 20-25
Я ушла с зп 20 тыс и без проблем нашла на 35 .за 1 месяц. Куча предложений. Выбирала лучших. Так что....и у меня педагог.образование.филолог.
Борода• 07 января 2025
Ответ дляИнтимная
З бойовими. 20 тис зп плюс бойові по днях участі нараховують, а не за міс. Мінус те, що треба здати чи купити по службі. Так і виходить, 30 тис
Так мало выходит. Ужас, один шлем хороший больше 20 стоит..
С зп отдают тысячу. На машину.
Борода• 07 января 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Видимо тыловой, бывший в тылу 30 тысяч, мотается по стране документы развозит , статистику ведет,
Не думаю , когда был тыловой то и 20 не было.
Агент Пинкертона• 07 января 2025
Ответ дляЩебетушка
Десь 100 000 - 110 000.
Я не працюю. Нас 4-ро. Будинок великий ( це до слова про комуналку), дві машини ( ремонт , заправка), допомагаємо його і моїм батькам. Не голодуємо але якось все в притик .
Так працюйте і відкладайте свої гроші. Тоді не буде впритик. Ви як моя сусідка, плачеться що грошей нема, одягається на секондах, але вже 10 років сиднем сидить вдома. І має освіту бухгалтера. Збабчилась, осунулась...Не йде і все. Не хоче. А зп чоловіка на все не вистачає. Лиш зпздрить...ой, ти туди їздила відпочивати,туди....айди насроботу і ти поїдеш
Красота неземная
• 07 января 2025
Ответ дляСама собі лікар
Автор, яка у вас зарплата? Чому саме за зарплатою чоловіка вимірюєте рівень життя?
14000, викладач в музичній школі.
Малая еще та• 07 января 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
Что редактируете?
Агент Пинкертона• 07 января 2025
Ответ дляМалая еще та
Что редактируете?
Какая разница? Документы. Работа официальная. Белая. И нашла быстро,за месяц. Ушла с 20 тыс. Думала, что никому не надо.Отнюдь. Еще и выбирала и отмела 4 предложения с зп 27-28 тыс
Красота неземная
• 07 января 2025
Ответ дляКрошка Енот
І що, ніхто НА... не послав?)))) Це ж наскільки треба бути тупою і невихованою, щоб задавати питання про дохід іншим людям
Уявляєте, є відверті, щирі люди які спілкуються на будь-які теми, а не сидять як сичі боячись сказати щось зайве?!
Дева Мария• 07 января 2025
Ответ дляМама Чели
Как это навсегда не покупается ? Снимают с военного учета и ты гражданский
Дева Мария• 07 января 2025
Ответ дляМама Чели
А вот по учащимся вы свободно оформили бронь ? Там сейчас очень сложно и есть изменения
Пацака-задирака• 07 января 2025
Ответ дляЗлива інформації
Это индивидуально вы занимаетесь?
Нет. Групповое.
Индив у этого тренера 900 грн/час. Их берут для отработки какого то отдельного броска.
В группе выходит порядка 400 грн/полтора часа.
Оплата за месяц.
Крошка Енот• 07 января 2025
Ответ дляКрасота неземная
Це не щирість) Повторюю, це верх невихованості задавати такі питання!
Я, наприклад, не знаю, скільки заробляє мій брат, хоча в нас прекрасні стосунки! А моя мама ніколи не запитала мене про мою зарплату.
Це справа лише чоловіка і дружини! Все!
Всі інші з такими питаннями в мене йдуть Н...Й!!!
Це справа лише чоловіка і дружини! Все!
Чумачечая_• 07 января 2025
Ответ дляПопразендовна
А чего не ищет не официально и возле дома?
Останній місяць з дому в магазин не можна вийти, не те щоб на роботу їхати. Але неофіційна робота є, чоловіку дзвонять, пропонують, але всюди треба їхати, в тому числі і на метро, а це зараз нереально. Віддалено працювати не може, тому що завжди працював фізично, руками
вАлнуюся сильнА• 07 января 2025
Ответ дляЗлива інформації
Ну то я пів-літа була в Києві і персиків по 40 і близько не бачила. Хоч де.
Але то просто дрібничка. Глобально жити дешевше. Він цін на квитки в кіно до послуг мрт.
Попразендовна• 07 января 2025
Ответ дляЧумачечая_
Вы в Киеве? В принципе в спальниках нормально, можно рассмотреть работу упаковщиком или грузчиком возле дома, что бы не ездить.
Я просто по опыту пишу, может пригодится.
Попразендовна• 07 января 2025
Ответ длявАлнуюся сильнА
В августе были даже по 25, где-то в середине месяца , но недолго и только на рынках.
Розумна Губка• 07 января 2025
Ответ дляОля_с_киркою
ЗП О грн. 10тыс грн подработка удаленно.Сидит дома из-за тцк
В каком направлении подработка, подскажите пожалуйста, может и мой сможет, у него зп слезы(
Оля_с_киркою• 07 января 2025
Ответ дляРозумна Губка
Небольшой интернет магазин автозапчастей
Розумна Губка• 07 января 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Ясно, мой в этом не разбирается, уже б давно занялся этим вопросом
Козачка• 07 января 2025
Ответ дляВодійка хімарса
А на що скидаються?
На потреби, які треба закривати ще навчора! Немає чаму вичікувати волонтерів чт ще согось....