Пліткарка• 07 января в 10:39

Як з такою зп можна шикарно жити?

В мене є знайомі, що заробляють вдвічі менше за мене, але вони так шикарно живуть, що я навіть собі з більшою зп не можу дозволити. Як так?
ТаПрямТам• 07 января в 10:40
тратите по разному
и у них же не 10 тыс на троих, правда?
Муркошечка• 07 января в 10:40
Хтось з родичів допомагає або додатковий дохід
Natalia505• 07 января в 10:40
Вам нічого невідомо про реальні доходи і можливо допомогу їх батьків.
Едимнаморе• 07 января в 10:41
Про яку зп мова?
Natalia505• 07 января в 10:41
Ще варіант, автор, ви транжира
автор Пліткарка • 07 января в 10:42
Ответ дляТаПрямТам
тратите по разному
и у них же не 10 тыс на троих, правда?
Є знайомі в кого зп 12-14, або навіть хтось ніде не працює. Але їздить по курортах, купляє авто
автор Пліткарка • 07 января в 10:42
Ответ дляЕдимнаморе
Про яку зп мова?
12-14, або хтось навіть не працює
автор Пліткарка • 07 января в 10:42
Ответ дляNatalia505
Ще варіант, автор, ви транжира
Ні, я не транжира
Цвірінь• 07 января в 10:42
Ответ дляПліткарка
12-14, або хтось навіть не працює
Значить є дохід про який Ви не знаєте.
Natalia505• 07 января в 10:42
Ответ дляПліткарка
12-14, або хтось навіть не працює
Вони ж розумієте, що за ці гроші неможливо. Підробляють десь неофіційно.
Едимнаморе• 07 января в 10:44
Ответ дляПліткарка
Ааа, так це запросто. За такі всі шикарно живуть.
Всех в сад• 07 января в 10:44
Я знала семью молодые с дитям.. оба не работали и купили квартиру, шиковали.. и не работали! Оказалось, что отец одного из них был очень крутым владельцем компании и спонсировал (то были соседи моей хорошей подруги.. часто ходили в гости друг к другу и она о них много знала... ) так что если живут и рельно шикуют (А не мнимо!) то есть где-то доход.. или возможности...
Нічна ненажера• 07 января в 10:44
Часто допомагають батьки... продуктами хоча б і вже не тратиш багато чого...батьки з двох сторін є....
Весела бджілка• 07 января в 10:44
Ответ дляПліткарка
12-14, або хтось навіть не працює
Это нереально, либо не говорят всего, может в черную ведут какой-то маленький бизнес или кто-то подкидывает денег...сейчас цены на все космические просто
Коли мовчу- приємна жінка• 07 января в 10:45
Ответ дляПліткарка
12-14, або хтось навіть не працює
або хтось навіть пи@дить 🤫
Сиджу тихенько• 07 января в 10:45
Мені б тис 50-70 вистачило, для районного міста. Зараз до 20
Svitlo_• 07 января в 10:46
Звідки ви знаєте їхні доходи?
Сиджу тихенько• 07 января в 10:46
Ответ дляПліткарка
12-14, або хтось навіть не працює
Та ну в мене, 15-20 на 3-х це жить часто себе обмежуючи
Плету интриги• 07 января в 10:46
Ответ дляСиджу тихенько
гроші як повітря, їх не може вистачати. завжди виростають потреби
автор Пліткарка • 07 января в 10:47
Ответ дляSvitlo_
Звідки ви знаєте їхні доходи?
Це мої колеги чи сусіди, тому знаю де працюють і яка зп
Незламна• 07 января в 10:47
Ответ дляПліткарка
Да ладно
Любительница• 07 января в 10:48
Ну так хто Вам скаже реальні доходи? )
Більшість людей прибідняються, в насправді не все так і погано)
Natalia505• 07 января в 10:48
Ответ дляПліткарка
В моєму оточенні, ні один чоловік не заробляє лише на одні роботі основні. Всі підробляють, автор. В мого місяці може нічого не бути, потім 10-25 підробітку. Може 2 тисячі, коли як, часу вистачає.
автор Пліткарка • 07 января в 10:48
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
або хтось навіть пи@дить 🤫
Знайома раніше мала зп 12, а зараз два роки ніде не працює. Але їздить по Європі постійно, купляє брендові речі, вона не заміжня
ПешитеБесАшипок• 07 января в 10:48
Ответ дляПліткарка
Значит мужики спонсируют в Европах)
ТаПрямТам• 07 января в 10:48
Ответ дляПліткарка
и? ваши варианты - не работали купили машину, квартиру и поездку на сдачу
неДоПриличий• 07 января в 10:48
Ответ дляПліткарка
і знаєте де працює баба Маня, що спонсорує Вашу колегу?
Чи дід Йосип, який фінансолво підкидує Вашому сусіду?
Коли мовчу- приємна жінка• 07 января в 10:48
Ответ дляПліткарка
значить хтось підкидає грошей. незаміжня не означає без прихильників і фінансової допомоги. заміжня не означає фінансово забезпечена
Апофиозная• 07 января в 10:48
Так вам все и расскажут о своих доходах правду)))))
ТаПрямТам• 07 января в 10:49
Ответ дляПліткарка
кто то содержит - и слава богу