Не цілуюсь з бодуна• 07 января в 10:06
Чим керуються люди, які люблять відповідати в темах не по темі?
Запитую ʼяк ви проявляли ініціативу до чоловіка? Розкажітьʼ
Починається ляляля ʼта ти йому не впалаʼ, ʼта ти не требаʼ. Хоча я не написала обставини, хто це, чи буду я щось робити. Корисних відповідей 0.
І так в усіх темах. Питають одне - відповідають інше. Навіщо?
Клин_Кляйн• 07 января в 11:18
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Говорит, что небезразлична, но развития нет.
Постоянно говорит, что он мне не нравится и не устраивает. Но у него есть повод так думать, я правда говорила
Нема розвитку чого? Відносин, чи особистого розвитку? Вашого, чи його? Нічого не зрозуміло. То і відповідають про своє.
Щоб вам відповідали по темі, то правильно пишіть тех завдання до питання.
Не цілуюсь з бодуна
• 07 января в 11:22
Ответ дляКлин_Кляйн
Отношений
Клин_Кляйн• 07 января в 11:23
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Отношений
Ок. То щоб порадити як розвивати відносини, то потрібно знати на якій стадії вони зараз.
Не цілуюсь з бодуна
• 07 января в 11:27
Ответ дляКлин_Кляйн
На стадии ‘ты нравишься мне, я тебе ‘
Все. Друг другу о чувствах проговаривали
Якщо ви бажаєте чіткої відповіді, то Гугол або ШІ вам в допомогу, тут живі люди, з різним норовом, почуттям гумору та характеру, які жадають просто поспілкуватися, потролити тролів, поржати.
Це ж просто необтяжуюче спілкування, будьте простішою!
Є гарна повна фраза для вас: take it easy.
МадамОхмури• 07 января в 12:32
Ответ дляМолчунья
даже если темы идиотские, вы в них себя можете такой не вставлять...у вас же есть выбор, или нет?!
Чому ні, якщо хочеться потролити?! Цей форум не був би таким популярним, якщо б не токсичність
Клин_Кляйн• 07 января в 12:34
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
На стадии ‘ты нравишься мне, я тебе ‘
Ви в житті ’молчунья’? З вами складно спілкуватись. Кліщатами витягать потрібно слова. Якщо ваш друг відчуває те що і я, то кепскі справи.
Ви повинні навчитися щось розказувати про себе хлопцю. І повинні навчитись цікавитись хлопцем. Запитувати його про різне що ціково йому. Потім пропонувати сумісний активний відпочинок. Тілесний контакт на тому рівні до якого ви готові. Від доторкнутись до руки, до секса на люстрі. Вам вирішувати що ви готові дозволити хлопцю.
Не цілуюсь з бодуна
• 07 января в 12:40
Ответ дляКлин_Кляйн
Ну так, ви праві, я мовчу
Він просто багато розпитує, я не знаю що відповісти і що питати в нього
Не цілуюсь з бодуна
• 07 января в 12:41
Ответ дляКлин_Кляйн
Просто я хочу щоб він просто покликав на побачення і все
Без оцих всіх зʼясувань, танців з бубном і тд
МадамОхмури• 07 января в 12:46
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Покличте його сама.
Клин_Кляйн• 07 января в 12:50
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну так, ви праві, я мовчу
У вас подруги були? Ви про що з ними болтаєте? Про що розмовляєте з батьком? З колегами? Про що розмовляєте з братами та сестрами?
Якщо хлопець багато розпитує, то ви йому дійсно цікаві. Чому ви боїтесь відповідати? Тому що відповідаючи чесно він побачить вашу чорну сторону замість той білой що ви зараз йому пропонуєте? Боїтесь що кине? Але якщо нічого не розповісте, то точно кине. Видавати інформацію дозовано. Можете сказати йому що ви настільки серйозно ставитесь до його запитань, що не можете швидко відповісти на все одразу. Що він все про вас узнає, але згодом. І як у Станіславського тримайте паузу. Підігрівайте цікавість. А потім потрохи видавайте відфільтровану інфу. Запам´ятайте. Вам не потрібно брехати. Потрібно не все казати.
Клин_Кляйн• 07 января в 12:54
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну так, ви праві, я мовчу
Ви не знаєте про що питати? Питання можуть бути на тому ж рівні що він дозволяє собі.
Пограйте в настолку правда або дія 18+. Або ви по черзу відповідаєте на питання, або якщо хтось не хоче відповідати, вибирає дію. Грати потрібно там де можна сховатись від зайвих очей.
Не цілуюсь з бодуна
• 07 января в 12:54
Ответ дляКлин_Кляйн
Він постійно в мене запитує чи була я там і там і чи хотіла б піти, але нікуди не кличе
Клин_Кляйн• 07 января в 12:57
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
То питання на питання. Це запрошення? Коли ти збираєшся мене туди запросити? Або, Це запрошення на побачення?
Клин_Кляйн• 07 января в 12:57
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
про що ще питає?
Не цілуюсь з бодуна
• 07 января в 12:57
Ответ дляКлин_Кляйн
Ну це вже буде занадто
Він може подумати, що подобається мені і я чогось хочу
Я хочу щоб він просто запросив і все
Коли я казала, що хочу піти, він просто мовчить. Не буду ж я тягнути
Я хочу щоб він просто запросив і все
Клин_Кляйн• 07 января в 13:00
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну це вже буде занадто
Я хочу щоб він просто запросив і все
А він вам не подобається і ви нічого не хочете від нього?
Клин_Кляйн• 07 января в 13:02
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну це вже буде занадто
Я хочу щоб він просто запросив і все
Ви разом працюєте? Ви писали що він вам казав що ви йому подобаєтесь. І ще що ви не робите кроків вперед. При яких обставинах він це питав?
Не цілуюсь з бодуна
• 07 января в 13:03
Ответ дляКлин_Кляйн
Так
Клин_Кляйн• 07 января в 13:06
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Так
Там ще були питання, на які ви не відповіли.
Це я люблю доколупуватись до всіх. Тому ви мені цікаві. А якщо ви так хлопцю відповідаєте, то це каже про вашу незацікавленність. Кліщатами слова з вас витягувати?
lialechka_tania• 07 января в 13:43
Они рассказываю о себе и про себя, чтобы повысить свою низкую самооценку
Единорог помог• 07 января в 13:49
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну це вже буде занадто
Я хочу щоб він просто запросив і все
Тобто, ви не хочете щоб він думав що вам подобається? А в чому логіка? Чому ви цього не хочете? Ви в курсі, що якщо він думатиму що вам не подобається і ви нічого не хочете, то перестане з вами спілкуватися взагалі? Я не розумію, навіщо вам щоб він так думав?
Значит надо• 07 января в 13:55
Ответ дляКлин_Кляйн
Посилання на тему киньте, я вам на дисертацію накатаю, якщо на роботі буде простой.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3659984
Автору там дали много дельных советов - и о билетах в кино, и о карнизах, и о принтере.
Но автор же создала сейчас отдельную тему, чтобы обгадить те советы которые ей дали, вместо того чтобы спасибо сказать.
Просто мерзко от поведения автора.
Клин_Кляйн• 07 января в 14:05
Ответ дляЗначит надо
Просто мерзко от поведения автора.
Удалено администрацией...
Мотористка• 07 января в 14:21
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Это вы ж толь,про нерешительного соседа, скромного коллегу ,который вас спрашивает,но не приглашает,узнаваемо.
маминаБубочка• 07 января в 15:14
Ответ дляБулькаю
Та це ж такий спосіб навчання і підтримки.
Після цього форуму вже нічого в житті не страшно!
Ой, не скажіть...Тут ще хоч адміни напряму не вмішуються зі своїм баченням, яке багатьох не влаштовує.
Я от терпіти не можу форуми, де адміни прям царі Соломони, і тільки їхня думка правильна, бо є правило безмежної влади.
Тут прибрали лишнє, прикрили тему, та й по тому.
маминаБубочка• 07 января в 15:22
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Вам не треба прям офіційно кликати на побачення. Можна ж , наприклад, сказати : А давай сходимо туди- то. Коли ти там вільний? Не хочеш разом трохи розвіятись?
Щось у цьому дусі, і воно не буде виглядати, наче ви запрошуєте. Просто пропонуєте.
Не цілуюсь з бодуна
• 07 января в 15:32
Ответ длямаминаБубочка
Ну і що буде?
Витягнути на зустріч можна будь-кого в принципі
Мене цікавить, чи буде продовження
маминаБубочка• 07 января в 15:40
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну і що буде?
Мене цікавить, чи буде продовження
А як ви будете знати про продовження, якщо навіть не зустрінетесь?
Це таке трошки тривожно- невротичне мислення у вас.
Я б порадила бути більш ’гнучкішою’ по життю, бо у вас виходить, що , як не так пішло, як ви надумали, то то вже драма.
У мене чоловік такий із оцім вічним- А що, як..? Вмовити спробувати, то подвиг. Дуже стомлює, чесно.