ЖенаАйтишнеГа• 07 января в 00:18

Приложение карта повітряних тривог

Нормально работает? У меня через каждую минуту тревога, сейчас ее нет....какой-то тестовий регион, хотя выбран Киев. То отбой, то тревога и так постоянно.
автор ЖенаАйтишнеГа • 07 января в 00:19
Удалено администрацией...
автор ЖенаАйтишнеГа • 07 января в 00:19
КоролеВешна• 07 января в 00:25
Нормально работает
КоролеВешна• 07 января в 00:26
Хотя нет, не знаю, у меня приложение Тривога
Швабристка• 07 января в 00:29
нафиг оно вам вообще? крышей поехать можно, когда оно рядом орать из телефона начинает
Файна цьоця• 07 января в 00:30
Ответ дляШвабристка
В безпечному регіоні живете?
Швабристка• 07 января в 00:30
Ответ дляФайна цьоця
В безпечному регіоні живете?
нет, в Киеве
Щось не спиться• 07 января в 00:33
Перший раз чую що є такий додаток.
Файна цьоця• 07 января в 00:34
Ответ дляШвабристка
нет, в Киеве
Ну, круто вам. Мабуть поряд не прилітає, можете не реагувати. Але ж до чого оце єхидство? Аби що?
Швабристка• 07 января в 00:36
Ответ дляФайна цьоця
где ехидство? прилетает по-разному, потому еще нервно подпрыгивать каждый раз, когда тревога и еще фигня эта рядом орет совсем лишнее
Файна цьоця• 07 января в 00:52
Ответ дляШвабристка
Вам лишнее, другому абсолютно не лишнее. Зачем обесценивать других
Аноним ФЕЯ• 07 января в 01:02
Ответ дляШвабристка
нет, в Киеве
і я в києві. і немає ніяких додатків. не вистачало щоб воно мені ще на вухо вило посеред ночі.
вистачає того шо влітку балкон не закрити і будить вночі, зараз хоч всі вікна балкони закриті і нічого не чути
Швабристка• 07 января в 01:04
Ответ дляАноним ФЕЯ
у нас даже с закрытыми окнами слышны сирены
Знову Я• 07 января в 01:11
Ответ дляФайна цьоця
В безпечному регіоні живете?
а ви біжите що разу в укриття?
вибачаюсь але так може і дах поїхати..
вимкнули інтернет в телефоні та спіть собі спокійно
Знову Я• 07 января в 01:13
Ответ дляАноним ФЕЯ
біля нас вже не виє , мабуть зламали ті хто живуть прямо біля неї..
Аноним ФЕЯ• 07 января в 01:14
Ответ дляЗнову Я
це жесть коли воно виє прям над будинком 🫣
Файна цьоця• 07 января в 01:14
Ответ дляЗнову Я
а ви біжите що разу в укриття?
вибачаюсь але так може і дах поїхати..
Останній раз уламки впали на дах будинку прямо перед нашими вікнами, дитину аж трусило. Перед цим шахед упав в 100м від будинку. Спіть собі, хто ж вам заважає. Ви мабуть ще жодного разу не відчували реальної загрози
Аноним ФЕЯ• 07 января в 01:14
Ответ дляФайна цьоця
ну а ваше єхидство про безпечний регіон до чого?
Файна цьоця• 07 января в 01:15
Ответ дляАноним ФЕЯ
Чому эхидство? Э Закарпатья до прикладц, же взагалі війна не відчувається, а є Суми і т.п.
Аноним ФЕЯ• 07 января в 01:17
Ответ дляФайна цьоця
нє, ми просто не такі нервові. якщо доля загинути від ракети, то вона в укриття прилетить, як від неї не ховайся.
я керуюсь принципом «ібане то ібане», зато в мене спокійна нервова система буде коли закінчиться війна і не ібане) і не буду задьоргана біганиною посеред ночі. ще й взимку, вдягнись, спустись… 🤦🏼‍♀️
Аноним ФЕЯ• 07 января в 01:17
Ответ дляФайна цьоця
тут одна пані була писала шо в мукачево не дуже безпечно 🤣 вона б з вами посперечалася про закарпаття
Файна цьоця• 07 января в 01:17
Ответ дляАноним ФЕЯ
Та ні, я впевнена, що ви просто не відчували реальної загрози
Аноним ФЕЯ• 07 января в 01:18
Ответ дляФайна цьоця
ну звісно) в києві взагалі без загроз
Файна цьоця• 07 января в 01:21
Ответ дляАноним ФЕЯ
ну звісно) в києві взагалі без загроз
Навіть в порівнянні з Київською обл набагато лайтовіше
Швабристка• 07 января в 01:41
Ответ дляАноним ФЕЯ
аналогично, никаких нервов за три года не хватит на каждую тревогу реагировать
Чесно брешу• 07 января в 02:03
Вимкніть тестовий режим.
автор ЖенаАйтишнеГа • 07 января в 06:46
Ответ дляЧесно брешу
Вимкніть тестовий режим.
А где? Искала и не нашла
Чесно брешу• 07 января в 22:13
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А где? Искала и не нашла
В самому низу в налаштуваннях є перевірка роботи сповіщень. Десь там вмикається тестовий режим. Там же й вимикається. Поскріново не зроблю, бо сама вже не пам´ятаю, але там десь вимикала. І ще якось зв´язувалась з підтримкою, мені перетелефонували й сказали, де шукати потрібні налаштування.