Грибной_Дождик• вчера в 13:57
В кого є досвід роботи бухгалтером в військовій частині?
Поділіться досвідом на що очікувати, які вимоги. Наразі шукаю роботу бо там де працюю зараз отримую 15000. Дивлюсь об´яви, центри рекрутінгу пропонують від 25000 і готові взяти людину з інвалідністю. Це про мене. Але я маю досвід роботи тільки в приватних структурах. Тому взагалі не розумію які умови для бухгалтера в військовій частині. Звичайно без виїзду на службу. Наче є такі пропозиції.
Не прохожу мимо• вчера в 14:06
Це на контракт? Ви розумієте, що будете залежати від когось повністю? А якщо ця людина буде мудаком, а звільнитися ніяк не можна?
БлинчикБезСметанки• вчера в 14:11
Вы на приколе? Не будет у вас как у гражданской 25. А на контракт инвалида не возьмут
КоролеВешна• вчера в 14:14
Не идите, там вынос мозга и платят меньше 25 по факту, где-то 22-23 выходит
КоролеВешна• вчера в 14:14
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Это до вычета налогов
Грибной_Дождик
• вчера в 14:14
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Пишуть що віддають перевагу інвалідам і ветеранам.
Ранковий базар• вчера в 14:18
Я бухгалтер, ніколи б не пішла у в/ч.
Краще вести кількох фопів чи малих п-в додатково.
Грибной_Дождик
• вчера в 14:18
Ответ дляКоролеВешна
Винос мізків скрізь, це рулетка. Я це розумію. Але виживати на свої доходи все важче. Надо щось змінювати.
КоролеВешна• вчера в 14:19
Ответ дляГрибной_Дождик
У меня мама оттуда уволилась после 14/5 лет.
Начали мозг выносить сильнее чем раньше, а ещё набрали кучу некомпетентных мужчин
Грибной_Дождик
• вчера в 14:21
Ответ дляКоролеВешна
Дякую. Я тему створила, бо сумніви беруть
Грибной_Дождик
• вчера в 14:27
Ответ дляРанковий базар
Я бухгалтер, ніколи б не пішла у в/ч.
Ніколи не мала справу з Фопами. Але є однокласниця-бухгалтер, яка навіть бухгалтерський блог для Фопів вела для того щоб знайти підробіток. За півроку ніхто не звернувся. Мабуть відлякала своєю компетентністю. А до мене без досвіду ведення взагалі сумніваюсь, що когось знайду. У нас на роботі головний бухгалтер веде 2 Фопів, копійки платять.
Зоркая Зорро• вчера в 14:39
20 тис це контрактнику. Якщо цивільним - 6,5-10 максимум.
То або ви не вірно зрозуміли, або вам набрехали.
Про віддалено взагалі що попало.
Грибной_Дождик
• вчера в 14:44
Ответ дляЗоркая Зорро
Про віддалено взагалі що попало.
Не зрозуміла про віддалено. Це ви про що?
Тримбулька• вчера в 14:58
Ответ дляГрибной_Дождик
Беруть і інвалідів, але уважно читайте. Там не зарплата, а грошове забезпечення, ВЛК, відпустка від 30 днів..... Це все контракт для військовослужбовця. Тоді грошове забезпечення на руки від 20-25к.
У цивільних максимум 2 мінімалки набереться і це ’грязними’.
А про віддалену роботу взагалі смішно
Тримбулька• вчера в 14:59
Ответ дляГрибной_Дождик
’Звичайно без виїзду на службу’ - а це ви про що?
Деловитая• вчера в 15:09
центр рекрутингу набирає лише на службу. і будете ви не працювати, а служити. кожного дня з виїздом на службу
Грибной_Дождик
• вчера в 15:41
Ответ дляТримбулька
В своєму місті. В об´явах вказується. Якщо з передислокацією то там вже інша зарплата, набагато більша. Але зрозуміло що то за ризики.
Тримбулька• вчера в 16:29
Ответ дляГрибной_Дождик
То вам, як бухгалтеру, потрібно спочатку навчитись розрізняти зарплату цивільних (оплата за минулий період) і грошове забезпечення в/службовців (наперед, за поточний місяць).
Так, ось ’набагато більше’ може бути тільки у військовослужбовців за контрактом.
А цивільному бухгалтеру на 25+ к грн. десь напевно тільки якщо дохлих орків на нулі рахувати і збирати від них підписи у відомісті ’200-х’ )))))
А в своєму місті у в/ч, якщо свої 15к отримаєте, то вже буде офігенно.
Тримбулька• вчера в 16:33
Ответ дляГрибной_Дождик
’В об´явах вказується’.
Це як з анекдоту про те що на заборі написано. Заглянули...., а там дрова лежать)))
І так, ніхто ж не проти. Оформлюйтесь. Але чому не спитати у рекрутинговій компанії, а не переливати на Порадниці з пустого в порожнє..
Грибной_Дождик
• вчера в 16:33
Ответ дляТримбулька
Так, ви праві. Я не маю досвіду як у військових нараховується і як називається. Я збираю інформацію щоб розуміти чи зв´язуватись з цим чи ні.
Зоркая Зорро• вчера в 16:35
Ответ дляГрибной_Дождик
Без виїзду на службу - це як?
Грибной_Дождик
• вчера в 16:35
Ответ дляТримбулька
’В об´явах вказується’.
Ну поки іншої інформації немає, що прочитала.
Тримбулька• вчера в 16:35
Ответ дляГрибной_Дождик
Сходіть на співбесіду. За це вас не розстріляють. Там і зрозумієте. Може й на контракт захочеться.
Зоркая Зорро• вчера в 16:43
20-25 тис
У вас буде 20, якщо підпишете контракт.
Сума залежить від звання і сітки, в вас буде мінімум.
Контракт підписується мінімум на 3 роки. В у військових не існує статті ’звільнення за власним бажанням’. Майте це на увазі.
Те, що нікуди не відправлять - гарантій нуль. З інвалідністю можуть на нуль не відправити, але 10-20 ви від лінії - вам від того не легше. Літає там так само.
У вас буде 20, якщо підпишете контракт.
Грибной_Дождик
• вчера в 16:44
Ответ дляТримбулька
’В об´явах вказується’.
Тому що перш ніж йти в рекрутінг, а це відпроситися з роботи до того ж, я питаю про досвід тих, кто його має. Щоб зрозуміти чи варто взагалі це розпочинати. І так, цей форум так і називається Порадниця. Що вас так бентежить мені не зрозуміло. Не вважаю що спілкування на задану тему є переливання з пустого в порожнє. Дякую за увагу.
Грибной_Дождик
• вчера в 16:45
Ответ дляЗоркая Зорро
20-25 тис
У вас буде 20, якщо підпишете контракт.
Я маломобільна, погано рухаюсь.
Зоркая Зорро• вчера в 16:47
Ответ дляГрибной_Дождик
Я маломобільна, погано рухаюсь.
Тоді можуть бути нюанси.
Є статті про яким хвороба може бути перепоною для призову.
Грибной_Дождик
• вчера в 16:47
Ответ дляЗоркая Зорро
Тоді можуть бути нюанси.
Дякую
Забагаловка• сегодня в 15:36
Ответ дляГрибной_Дождик
Я маломобільна, погано рухаюсь.
Инвалидность есть?
По влк есть причины списаться в любой момент?
Грибной_Дождик
• сегодня в 19:25
Ответ дляЗабагаловка
Инвалидность есть?
Так, 2 група безстрокова
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляГрибной_Дождик
Так, 2 група безстрокова
Главная опасность армии, что фиг ты оттуда уволишься без причины.
Если у вас причина уволиться в любой момент есть - то что вам бояться?
Пробуйте. Не понравится - уволитесь да и все.