Баба Йога• 08 января в 08:29

Якщо вас образили, при тому говорять, що ви самі це придумали.

При останній розмові, було сказано образливе порівняння. На наступний день, коли я сказала, що я не очікувала від друга таких слів. То натомість отримала відповідь: "Що, я сама собі придумала", і роблю велику помилку". Це вкотре доводить, що людина не здатна визнати, що образила, і перекидає свою провину на мене.
Хвець-тець• 08 января в 08:31
Друггазлайтер
Г@Л@В@ломка• 08 января в 08:31
Газлайтинг - форма психологічної маніпуляції, метою якої є змусити жертву сумніватися в адекватності свого сприйняття навколишньої дійсності, ставлячи під сумнів власну пам´ять та розсудливість.
Непонятно• 08 января в 08:32
газлайтинг в действии
Найщасливіша• 08 января в 08:33
Зависит от контекста, если вам в сравнение сказали ’горькую правду’, которую вы не в состоянии адекватно принять
дякую аж підскакую• 08 января в 08:35
По поводу формулировки вашего друга, то соглашусь. Человека нельзя обидеть, он сам обижается, когда слышит что-то триггерное для (что втайне считает такое правдой)

Зависит от смысли и цели сказанных слов. Но если бы я услышала что-то, что меня неприятно зацепило, это был бы уже не мой друг
автор Баба Йога • 08 января в 08:36
Ответ длядякую аж підскакую

Так само в я сказала, що з таким другом і ворогів не потрібно.
автор Баба Йога • 08 января в 08:37
Ответ дляНайщасливіша
Якщо навіть і так, так відмова, що такої фрази навіть і не було, я її вигадала.
Маю декілька думок• 08 января в 08:41
Газлайтинг в чистом его виде. Рвите с таким «другом» все общение и даже не сомневайтесь
дякую аж підскакую• 08 января в 08:41
Ответ дляБаба Йога
Тут одно из двух, или ваш друг осознал, ошибку, не очень признавать и так неумело пытается замести следи

Или таки у вас искаженное понимание его слов «услышала, что хотела услышать»
Журавлина38• 08 января в 08:43
Газлайтинг чистої води. В мене колишній постійно так робив. Я вважаю що таких людей не повинно бути в оточенні.
Завжди з рушником• 08 января в 08:46
Газлайтинг. Тем более вы объяснили ему. Одного этого должно быть достаточно чтоб извиниться. Быапет скажешь не подумав, но если человек Обьяснил что это обидно, то надо извиниться по любому
автор Баба Йога • 08 января в 08:47
Ответ дляЗавжди з рушником
Погляд з його сторони, що такого навіть не було, і немає приводу для з´ясування обставин!
Непонятно• 08 января в 08:49
Ответ дляБаба Йога
прощайтесь, это будет повторяться, причем все хуже и хуже
Без комплексів• 08 января в 09:07
Колишній раз в місяць якусь образливу дурню мені казав, але потім додавав ’я тебе кохаю!, або смайли з поцілуночком, сердечка.. І від цього ще цинічніше та бридкіше ставала образа.
Так, я розумію, що раз мене ображає щось, то я в це підсвідомо вірю, інакше було б пофік. Але ж просила певну тему не підіймати, а він не зупинявся. Отож, довів до стану, коли в один момент просто відвернуло від нього. Навіть пояснювати знов не стала, кинула в блок, і так легко тепер! Здихалася токса
Первоклашка Я• 08 января в 09:14
У меня даже было, что силу применил, но не ударил же. И вообще ничего такого не случилось, я как всегда, делаю из мухи слона
автор Баба Йога • 08 января в 09:31
Ответ дляПервоклашка Я
Ой, це взагалі. Я вам співчуваю. Головне, що ви все усвідомили, та зробили правильний вибір. Так як і, я.
Млинці зі смайликом• 08 января в 10:27
А я не згодна з оцим розпіареним -’ раз мене ображає щось, то я в це підсвідомо вірю’ Каже мені подруга-’ навіщо ти купила це пальто, воно жахливе’. А мені це пальто дуже подобається, але фраза від подруги образила. Бо я не питала її думки взагалі, а подібні фрази може тільки ворог казати, а не близька людина. Тобто, мене не образила суть фрази, мене образило, що подібне дозволила собі людина яка мала б бути коректною і берегти мої почуття, а не самостверджуватись за мій рахунок.