Страхованная• 08 января 2025

Ранній клімакс

Чи може бути у майже 30 років?Помітила що у листопаді критичні були двічі,у грудні були,але такі,скудні,частенько мене кидає у жар,саме голову,шию,та під грудьми,ще бувають долоні, іноді бувають коричневаті виділення, головокружіння присутні інколи,до лікаря записана,але цікавить чи буває початок клімаксу у такому віці,чи предменопауза,чи як воно називається ,буду вдячна за відповідь
Альфасамка• 08 января 2025
ше й як. Тут в 30 майже всі фригідні
Янка-угомонись• 08 января 2025
Скорее гормональный сбой. Знакомый врач говорил, что самый ранние это где то 36 и то это единичные случаи
Ушла и Пришла• 08 января 2025
Сбой
So_so• 08 января 2025
Если про невралгию, остеохондроз Ваши темы, теперь и ранний климакс, сходите к психиатру, Вам реально легче и радостней станет жить.
автор Страхованная • 08 января 2025
Ответ дляSo_so
Вы о чём?Я на форум первый раз написала,узнать бывает ли такое в таком возрасте или нет, причём тут остеохондрозы и прочие болезни?
Гладиолус• 08 января 2025
Ответ дляАльфасамка
ше й як. Тут в 30 майже всі фригідні
А до чого фригідність до климакс.
Фригіднисть це чоловічий діагноз. Означає - невміння поводитись із жінкою і задовольняти її
Альфасамка• 08 января 2025
Ответ дляГладиолус
А до чого фригідність до климакс.
а як називається коли жінка не хоче по пів року рік.
Невміння завдовольняти її це взагалі з іншої опери.
Гладиолус• 08 января 2025
Ответ дляСтрахованная
Вам не нужен даже врач. Идите в дилу, сайте анализы на гормоны.
Викасикрет• 08 января 2025
Буває і в 30. Але чому б не до лікаря, а зводити себе догодками?
Гладиолус• 08 января 2025
Ответ дляАльфасамка
Це означає - чоловік рукожоп, без мізків і вміння поводитись із жінкою. Як тільки на горизонті з´являтися вмілий і сексуальний - тієї фригідності як не було. Повірте, я кажу із власного досвіду
автор Страхованная • 08 января 2025
Ответ дляГладиолус
Спасибо за ответ,тогда пойду сдавать анализы,у меня была бхб летом,но потом обследовалась, всё нормально,была ещё гиперплазия эндометрия,вот ещё на неё думаю
Альфасамка• 08 января 2025
Ответ дляГладиолус
потекла від грошей чи потекла від голубоокого блондина 190 см? А якшо відсохне з часом?
Акукарача• 08 января 2025
Ответ дляСтрахованная
буває різне, особливо якщо немає постійного статєвого життя, якщо чоловік, наприклад, воює наразі, то на фоні стресу може бути

у моєї знайомої на фоні дикого стресу зникли критичні дні на 7 років, їй було 27. потім зустріла другого свого чоловіка, якось критичні дні з’явилися та народила ще двох діток
Акукарача• 08 января 2025
Ответ дляГладиолус
не скажіть, по-перше різні гормони здаються у різні дні циклу, по-друге тут не тільки жіночі гормони а як мінімум ЩЗ треба ще перевіряти, по-третє ще УЗД потрібно та й референси дуже умовні, наприклад реф ттг від 0,8 якщо вірно пам’ятаю до 4 з чимось, але по факту він має бути на рівні 1-1,5 це скаже тільки лікар

те саме з вітаміном Д та ДГЄА, наприклад, те саме з залізом та феррітіном, коротше лікар потрібен

авторе - Вам до гінеколога-ендокрінолога! а не просто до гінеколога
автор Страхованная • 08 января 2025
Ответ дляАкукарача

Нічого собі,не думала я що із-за нервів таке можливо
автор Страхованная • 08 января 2025
Ответ дляАкукарача

Дякую за відповідь ❤️
Акукарача• 08 января 2025
Ответ дляГладиолус
100%, нам з чоловіком 50+ але до фрігідності ще дуже далеко)
Акукарача• 08 января 2025
Ответ дляСтрахованная
почитайте історію другої світової війни, там у жінок зникали кд повністю саме у тих, що були безспосередньо дотичні - медсестри що виносили поранених, польові госпіталі, тощо
Акукарача• 08 января 2025
Ответ дляСтрахованная
Дякую за відповідь ❤️
будь ласка, бажаю одужання бо це насправді не норма, може лікар й згт призначить, але тільки після ретельного обстеження!
Кидстаффовна• 08 января 2025
Ответ дляГладиолус
А где ж мужикам учиться?
Море Щастя• 08 января 2025
Ответ дляАльфасамка
А що ви така зациклена на цьому, постійно тільки і говорите про фригідність,що у самої проблеми з цим?
Гладиолус• 08 января 2025
Ответ дляАльфасамка
Це залежить від смаків. Якщо відсохне - тоді наступний голубоокий
Гладиолус• 08 января 2025
Ответ дляКидстаффовна
А где ж мужикам учиться?
Не знаю, деякі ж вчаться. Головне - бажання. Якого у більшості немає, окрім бажання пошвидше закінчити і отримати власне задоволення
західний_діалект• 08 января 2025
Ответ дляАкукарача
Фригидность не с возрастом связана. При чем тут ваш возраст, особенно мужа?)))
Балаболка• 08 января 2025
Ответ дляАкукарача

Стрес так, а відсутність статевого життя не призводить до клімаксу