Пригаю-цибаю• 08 января в 22:09
Ранки на ногах без причини,що це?
Ось такі ранки зʼявилися зненацька,самі по собі у мами ,спочатку на одній нозі,сьогодні побачили й на другій.Що це може бути?мама не ходить взагалі,до лікаря піду завтра,покажу фото
Пригаю-цибаю
• 08 января в 22:12
Ответ дляТворческий типаж
А сахар у мамы какой?
Давно не здавали на сахар ,завтра піду до лікаря,дам заявку,щоб додому приїхали взяли кров на цукор ,але раніше норма була
Пригаю-цибаю
• 08 января в 22:12
Ответ для220В
Можливо пролежні
Пролежні точно ні,вона на тих місцях взагалі не лежить
Творческий типаж• 08 января в 22:13
Ответ дляПригаю-цибаю
Раніше це коли й норма це скільки?
Янка-угомонись• 08 января в 22:14
В неї з цукром проблеми на 99%, по сухій, лущенній шкірі видно .
Пригаю-цибаю
• 08 января в 22:17
Ответ дляТворческий типаж
Раніше це коли й норма це скільки?
5 було,але це 3 роки назад (
220В• 08 января в 22:18
Ответ дляПригаю-цибаю
У моего тата були на п´ятах,він був лежачий
Пригаю-цибаю
• 08 января в 22:19
Ответ дляПродавчиня кіз
Дам скрін з групи лікарів.
Напишіть їм
Чекаю
Янка-угомонись• 08 января в 22:22
Ответ дляПригаю-цибаю
5 було,але це 3 роки назад (
Не зволікайте, бо схоже на виразки при діабеті.Потім і до гангрени і ампутації недалеко, як так швидко поширюються
вАлнуюся сильнА• 08 января в 22:25
Якщо є змога або може у знайомих - придбайте або візьміть глюкометр. Скоріше за все є проблеми з цукром.
Пригаю-цибаю
• 08 января в 22:25
Ответ дляЯнка-угомонись
Жах якийсь (((мало того що й так інвалід,не ходить та не встає,то ще й це додалося(((
вАлнуюся сильнА• 08 января в 22:28
Ответ дляПригаю-цибаю
Автор не має там ніякої ах і ох. Це просто привід бути уважною. Не накручуйту себе. Так, є суха шкіра, але у людини вік вже. Ще й не ходить.
У мене у тата важкий цукровий діабет. Знаю , як це.
Просто знайте аналіз. Але з ранку це не зовсім вірний показник, треба і після їжі знати які цукри. Тому і написала про глюкометр.
Пригаю-цибаю
• 08 января в 22:29
Ответ длявАлнуюся сильнА
Дуже Вам дякую за інформацію,бо я вже накрутила себе,місця собі не знаходжу (
Мию чакри щоденно• 08 января в 22:31
Ответ дляПригаю-цибаю
якраз від того,,що не ходить і вони виникають, нема відтоку крові. Авторе , на жаль, це дуже серйозно, якщо підтвердяться трофічні виразки.
Пригаю-цибаю
• 08 января в 22:34
Ответ дляМию чакри щоденно
Прочитала в інтернеті тільки що,начебто вони лікуються,якщо вчасно почати лікування
Мию чакри щоденно• 08 января в 22:40
Ответ дляПригаю-цибаю
так , але якщо цукор вони погано заживають. На другому фото чітко видний синець навколо ранки і червоний колір шкіри внизу ноги.
Ще порада, негайно приберіть носки з резинкою!!!! Вона перетискає ноги, носочки тільки без резинки.
Пригаю-цибаю
• 08 января в 22:47
Ответ дляМию чакри щоденно
Дякую за поради
Мию чакри щоденно• 08 января в 23:19
Ответ дляПригаю-цибаю
Дякую за поради
Дякую, пишіть, що знаю пораджу, У свекрухи були такі ж проблеми з ногами у літньому віці.
Творческий типаж• 08 января в 23:55
Ответ дляПригаю-цибаю
5 було,але це 3 роки назад (
Це неінформативно, здайте зараз
ОноВамнадо• 09 января в 10:08
Ответ дляМию чакри щоденно
cхоже на трофічні виразки від цукрового діабету
да. это они
Пригаю-цибаю
• 09 января в 15:31
Дівчата всим дуже вдячна,хто відписався.Сьогодні була у лікаря,завтра приїде медсестра додому,аналізи візьме,а далі вже будем дивитися.Мирного неба!!!