Голова колгоспу• 09 января в 10:09

Порадниці, хтось пробував такий засіб?

Подивилась ролик прям чудо чудесне. Все вичищає за 1 хв без зусиль.
Альфасамка• 09 января в 10:10
Мені треба, а тошось той DUCK мій сральник не бере
Гуру троллинга• 09 января в 10:11
У меня все чистое, я не знаю что нужно делать что бы так засрать все, но душевая стекло и возле стекол планки за три года печаль от воды, я уже плюнула помыла водой и все, я травится вонючей химией не буду
КараПузовна• 09 января в 10:16
Чудо чудне - це хлорна кислота, і нічого іншого бути не може. Білизна в Єві за 30 грн.
Цигарний шланг• 09 января в 10:17
Ответ дляГуру троллинга
Странно, все чистое но стекло не моют
Его скребком или тряпкой после душа- и идеальное
Небоброїдка• 09 января в 10:39
Ответ дляЦигарний шланг
Странно, все чистое но стекло не моют
засрались просто
Лика-прилипка• 09 января в 10:44
Я засіб для витяжок купила, щоб фільтр помити, бо якось запустила. В шоці була, реально страшна штука.
Сиренькая• 09 января в 10:46
Ну не за хвилину, після нанесення залишаю хвилин на 5 і просто змиваю . Для стекла підлоги і ванни купую ці засоби, по 5 літрів. Вигідно і дієві.
Латвийские_Номера• 09 января в 10:55
Ответ дляКараПузовна
Вибачте, але білизна це не хлорна кислота, а гіпохлори́т на́трію. Різні сполуки, різні дії. Кислоти розчиняють вапняні нашаруваня, чого білизна ніколи не зробить.