Латвийские_Номера• 09 января 2025
А ви помічали, що діти більше люблять багатих батьків
Проявляють більше поваги, слухняності, ніж у бідних сім´ях? Що це, щире ставлення чи притворство заради вигоди? Як вважаєте?
Ранковий базар• 09 января 2025
Ответ дляМіняйловна
а як це фіолетова? вони вас забезпечували,вчили, одягати але не приділяли уваги?
Приділяли - принижували, били вбивали ниткою з прищепками за будь-що
Постійні ресторани гульки
Шапки норкові загублять
Зранку поїхали нові купили )
Постійні ресторани гульки
Шапки норкові загублять
Зранку поїхали нові купили )
Оле Лукойе• 09 января 2025
Ответ дляРанковий базар
Була гарна красива
А мужики або начальник міліції або суддя района ))
Ну и скорее всего все же были женаты? А это очень жрет ресурс женщины
Да, я блондинка!• 09 января 2025
А взагалі дурне питання. Воно б мало зміст, якби у дітей було багато батьків і між багатою і бідною мамою, вибирали і любили багату більше.
Ранковий базар• 09 января 2025
Ответ дляМіняйловна
ви написали у вас багаті батьки були?а в чому багатство...потім пишете що мати гуляла
В усьому
Свій будинок
Тато на мрії літав, антк антонов
Мама теж при должності гарній була
Ялта на вихідні раз плюнуть
Тільки. Без мене))
Свій будинок
Тато на мрії літав, антк антонов
Мама теж при должності гарній була
Ялта на вихідні раз плюнуть
Тільки. Без мене))
Раздражевская• 09 января 2025
Серьезно? Я живу в центральном районе столицы. Почти все с нянями, родители откупаются подарками. Подарки такие, что я ну один такой на Новый год могу своему подарить, но не каждую неделю просто так. И это просто неадекваты истеричные. А подлянок друг друга делают…
Так что спорный момент, что эти дети от денег счастливы
Алина-1240• 09 января 2025
Нет.замечала как раз что дети хоть и обиженны,но любят и родителей алкашей и прочий сброд
Міняйловна• 09 января 2025
Ответ дляРанковий базар
В усьому
Свій будинок
Тато на мрії літав, антк антонов
Мама теж при должності гарній була
Ялта на вихідні раз плюнуть
Тільки. Без мене))
Свій будинок
Тато на мрії літав, антк антонов
Мама теж при должності гарній була
Ялта на вихідні раз плюнуть
Тільки. Без мене))
ааа зрозуміла, вони у вас гулящі були+ били, це важко для дитини побої пам’ятатимуться все життя
Элька-Карамелька• 09 января 2025
Ответ дляГотова до другої
Откуда ж у нас тогда столько притрушеных мажоров?
Мне не доводилось с такими общаться, и я не знаю статистики, сколько их таких. Можете поделиться опытом)
Ранковий базар• 09 января 2025
В мене є олногрупниця
Тато начальник 7 отдела при СРСР
Потім довгий час мер в Саках
Там повна чаша від а до я була
Знаю, що не спілкується вона з татом
От вам і багаті батьки і любов до них )
Тато начальник 7 отдела при СРСР
Потім довгий час мер в Саках
Там повна чаша від а до я була
Знаю, що не спілкується вона з татом
От вам і багаті батьки і любов до них )
Чаклунка-ведунка• 09 января 2025
Ответ дляНенька наша
Никакой связи между деньгами и хорошим отношением дети/ родители нет. Дело совершенно в другом
Чаклунка-ведунка• 09 января 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
А відсутність грошей і погане ставлення? Тут більше простежується кореляція, на мою думку. Особливо підлітки, які зневажливо ставляться до батьків, що не заробили на шикарне життя. Сенс їх слухати, якщо вони провалили свій життєвий іспит?
Никогда такого не видела.
Вообще не видела зависимости отношения подростков к родителям от наличия/отсутствия денег
Готова до другої• 09 января 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Видать вы недостаточно богаты, раз не приходилось
Элька-Карамелька• 09 января 2025
Ответ дляГотова до другої
Видать недостаточно. Но вы можете поделиться опытом.
СкокоМнеДадите• 09 января 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ну в этом есть рациональное зерно. Если ничего не добившиеся родители прессуют и получают, как надо жить. Не находите?
Латвийские_Номера
• 09 января 2025
Ответ дляСкокоМнеДадите
То, виходить, таким батькам краще взагалі не повчати, хай дитина сама пізнає життя та робить свої висновки?
СкокоМнеДадите• 09 января 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Нет конечно. А чему они могут научить? Меня вот мамина подруга поучать пыталась. Лет в 20. Я ей сразу сказала, что не стоит мне раздавать советы, так как в 40 я не хочу жить как она🙈
На циголках• 09 января 2025
Моя мать вообще меня гавном считала и относилась как к пустому месту.часто так и говорила мне:’ты мое гавно’.
Бавовна• 09 января 2025
Ні, бачила розбалуваних дітей, які не поважають багатих батьків і вимагають лише матеріального й думають, що все впало з неба
Гола з конопель• 09 января 2025
Не помічала такого. До речі папка мій людина багата, але він кинув маму з двома дітьми, тому жили ми досить бідно. Вгадайте, кого з них я люблю а кого не поважаю…
Папина дочка• 09 января 2025
Взагалі такого не помічала. Помічала і знаю що діти більше слухняні і більшк проявляють свою любов і прихильність, шанування до поганих батьків, навіть маргінальних. Тому що дитина звикла що їх любов треба заслуговувати і дуже старатися для цього. А в хороших люблячих розуміючих бвтьків дитина може вередувати, показувати коники бо може собі дозволити, бо відчуває що любима і їй пробачать прояви поганого настрою чи якісь вибрики
Але це навіть не тільки про дітей. Всі ми як правило поводимо себе ’гірше’ з рідними і люблячий людьми ніж з тим же школою на роботі, бо з ними можемо собі дозволити бути собою, дати слабину, злити поганий настрій, нагрубити. Така вже людська природа, нажаль. А діти це ті ж дорослі в зачатку.
Сама купляю квіти• 09 января 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Такое практически в всех подростков есть, они хотят жити красиво и не очень уважают родителей , которые ничего не добились.
Хотя есть воспитанные вслух не свкажут, но тоже хотят кроссовки как у соседа , телефон и тд.
Сама купляю квіти• 09 января 2025
Ответ дляСиамская сороконожка
А чого ви вважаєте що вони провалили іспит? Життя не іспит, можливості абсолютно у всіх різні. Діти бідних людей іноді досягають більше за батьків і навпаки, нічого не досягають з заможними, їм це непотрібно. В них все є.
Да, дети бедных часто достигают как раз от того, что нет, это чувство неполноценности в подростковом возрасте им принятие того, что никто тебе ничего сам не даст , если ты не поднимешься и не начнешь зарабатывать
Сама купляю квіти• 09 января 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Никогда такого не видела.
Постоянно особенно у подростков, если окружение все более обеспеченное
Чаклунка-ведунка• 09 января 2025
Ответ дляСама купляю квіти
Так и эти более обеспеченные подростки все равно всегда недовольны своими родителями и конфликтуют
Сама купляю квіти• 09 января 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Вот уж не факт , это намного реже встречается
Нехай щастить• 09 января 2025
Принаймні дорослі дітей більше поважають дорослих та успішних батьків.
Нехай щастить• 09 января 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Коли батьки, які нічого не досягли, намагаються повчати дітей, при чому майже в наказовому порядку, що лише вони праві, то одне роздратування до таких батьків.
Вишня на торті• 09 января 2025
Ответ дляЛатвийские_Номера
Если сам неудачник, то учить можно только в ключе «не делай как я и не повторяй моих ошибок». Я не подросток, но прислушаюсь к советам только того, кто успешен в той области в которой советует. Смысл слушать советы о семейной жизни от трижды разведенного, советы о финансах от бедного, советы о детях от тех у кого контакта никакого нет, и так далее