Голубка миру• 09 января в 19:23
Хто розбирається в Айфонах, потрібна ваша порада
Всім привіт, маю 30-33 тис грн., хочу придбати Айфон, підкажіть який краще купити 13 на 256 новий 13 про 256 бу чи 14про 128 бу ?
Надивилась багато відео у тіктоці що нових 13 немає, ті що у коробках перепродають як нові, то тіж самі відновлені, просто запаковані у типу заводську коробку(переклеюють пломби і наче новий) то виходить що просто переплачують за коробку. Сума не маленька, не хочеться прогадати (((
Хочеться купити і так щоб 3-4 роки хочаб проробив
Відірву та викину• 09 января в 19:39
А який у вас був?Айфони сміливо можна брати через 3 моделі,щоб точно були видимі поліпшення.
Чумачечая_• 09 января в 19:42
Возьмите новый в рассрочку, последнюю модель, если телефоны меняете редко и есть возможность. Первоначальный взнос у вас достаточный. Я сейчас с 11, буду менять на 16 про макс в конце января-февраль начало месяца, цены упадут
Намакушка• 09 января в 20:10
Головне щоб про як мінімум, а ще краще про макс
Краще старіший, але про макс, бо у звичайного батарея буде сідати капець)
Голубка миру
• 09 января в 20:55
Ответ дляНамакушка
Про Макс великий, не зручно мені ним користуватись. А 13 про нового ніде немає (((
Идеальная оптимистка• 10 января в 08:48
Ответ дляГолубка миру
Автор я летом бу купила 13 про за 600 евро, все нормально, у меня на 256 память, но у вас больше денег можете и другую модель взять
Идеальная оптимистка• 10 января в 08:49
На 256 берите меньше память это мало, автор у нас и машины все новые берут одни багачи, я на б у машине езжу и нормально
Идеальная оптимистка• 10 января в 08:50
Но в рассрочку телефон это глупо брать, это не машина и не квартира, ну и нафиг такой телефон над которым труситься нужно