Айболитная• Изменено 09 января в 21:19

Ось таку квартиру мені намагалися здати

Не буду писати де, то не Україна. Жила в ній до якась мусульманка, бо в квартирі були якісь записки арабською. Подивіться, яка жесть. Недаремно я тими сирійцями гидую. 90% то була якась сирійка. Я довго приходила до тями. Це у них було тіпа після прибирання. Що ж тоді було до? Тема просто виговоритись, пар спустити. Може почути про подібні випадки.
БезПаспортаНеПродаю• 09 января в 21:19
ТАЗератти• 09 января в 21:20
Что значит пытались сдать? Силой затащили и заставляли жить?
Юлі_я24• 09 января в 21:20
жар-птица Нюра• 09 января в 21:20
А шо вы хотели?! Беженская жизнь, она такая, полная разочарований и невзгод.
Алина-1240• 09 января в 21:20
Что следующее?
begovelik• 09 января в 21:20
Кудрявая жила
автор Айболитная • 09 января в 21:20
Що здивувало, унітаз блищав Навіть пахучка на ньому була. Аж якось лячно виглядав
Алина-1240• 09 января в 21:21
Ответ дляТАЗератти
Это троль мужик,тут за вечер с 10 его опусов
Ms. Скромность• 09 января в 21:21
Мій любовник весь волосами і чорних навіть спина, в нього так само в хаті його волося всюду , волосся його всюди з ніг падає зі спини, інтимне де не де ,але гарячий красунчик
жар-птица Нюра• 09 января в 21:21
Ответ дляАйболитная
Ничего удивительного. Унитаз лицо хозяйки
автор Айболитная • 09 января в 21:21
Ответ дляТАЗератти
Майже. Дали ключі, сказали квартира для однієї особи після прибирання
Лама_мама• 09 января в 21:21
І то всьо???
О то ви цаца царіца...
жар-птица Нюра• 09 января в 21:22
Ответ дляЛама_мама
І то всьо???
О то ви цаца царіца...
Германская.
автор Айболитная • 09 января в 21:22
Ответ дляАлина-1240
Что следующее?
А я тут до чого?
Як міряти?• 09 января в 21:23
Ми на ,4 тій квартирі після пакистанців, те саме. Але нас в Європі не люблять, а їм все прощають і жаліють. Якийсь парадокс
Алина-1240• 09 января в 21:23
Ответ дляАйболитная
А я тут до чого?
Голову коня вы так и не показали
Морковку дай• 09 января в 21:23
Ответ дляАйболитная
В смысле - дали ключи? Это предварительный просмотр квартиры или вы договор заключили?
автор Айболитная • 09 января в 21:23
Ответ дляАлина-1240
В блок вас. Бо не люблю людей, в яких проблеми зі сприйняттям
Як міряти?• 09 января в 21:23
Шо можна хотіти від людей, які в аулах живуть . Люди тільки з пальм злізли
Мона_Лиса• 09 января в 21:24
Аааа... это наверное волосня для наращивания косичек..я смотрю смотрю не могу понять чего толстые такие))
автор Айболитная • 09 января в 21:25
Ответ дляМорковку дай
Слава Богу не встигла
Опля Картопля• 09 января в 21:26
Ответ дляАйболитная
а может аноним в блок добавить, чтоб в анонимной теме не писать?
автор Айболитная • 09 января в 21:26
Ответ дляМона_Лиса
Ото у вас нерви. Я не роздивлялася, бо побачила і блювала
Бадабум• 09 января в 21:26
Тю 🤷
Опля Картопля• 09 января в 21:26
Ответ дляЯк міряти?
так а сдают такое местные
автор Айболитная • 09 января в 21:27
Ответ дляОпля Картопля
В блок добавити можна, а от писати вона все одно може. Тільки я того не бачу вже
Мона_Лиса• 09 января в 21:27
Ответ дляАйболитная
Так по ту сторону экрана не так страшно как реалити шоу))
автор Айболитная • 09 января в 21:27
Ответ дляОпля Картопля
так а сдают такое местные
Ну отож. Як можна було не прибрати?
автор Айболитная • 09 января в 21:28
Ответ дляМона_Лиса
Ви ще запаху не чули. Він мене добу переслідував
Мона_Лиса• 09 января в 21:28
Ответ дляАйболитная
Специи, наверное + благовония... Догадываюсь примерно..