Шановне товариство, потрібна ваша порада. Більше року наймаю квартиру, все було добре, лише в квартирі знизу виникали і зникали якісь підозрілі люди, проте загалом все було в нормі. Тижнів зо два тому з´явився якийсь персонаж, живе один і ніхто до нього не ходить, принаймні я не чула. З він квартири не вилазить взагалі, лише періодично виходить вночі на балкон. Ніяких проблем не було б, якщо він не ходив по квартирі і періодично не бив гумовим (тенісним) м´ячем чи палицею по стінах і стелі. Часто ходить туди-сюди по квартирі і чудово чути як він періодично б´є по різним об´єктам (не сильно). Якби це було тільки вдень, останні 3 ночі почав і вночі з 2 ночі до 5 ранку цим займатися. Головне, коли ходиш чи стараєшся зробити сильний звук у відповідь, він замовкає, робить паузу, а потім через деякий час зненацька може сильно вдарити цим "м´ячем" по стелі. В результаті останні кілька днів безсонні ночі інерви. Кортить в поліцію подзвонити вночі, але є чутки, що тією квартирою можуть займатися наркторгівці. Та й з´їхати не варіант. Навіть не знаю що робити( Може б ви щось порадили?
Vita_Nikita• 24 декабря 2024
Сначала написать записку и прилепить на дверь.Пусть этим занимается днём.
Vita_Nikita• 24 декабря 2024
Ответ дляApril210
Сумніваюся, що він її прочитає. Гарантую, що він сидить вдома безвилазно. Здається раніше хтось до нього приходив, проте останні кілька днів тишина.
Ну,по-любому выходит в тот же магазин.
Его Святейшество Байрактар• 24 декабря 2024
Ответ дляApril210
Можете сміятися і ставити пальці вниз, але враховуйте сучасні реалії. Це може бути як якийсь зек, так і хвора людина, або хтось з ПТСР. Я швидше всього таки подзвоню в поліцію, але боюся накликати неприємності.
І що ви скажете? Про тенісний м ячик вночі? Ви замірили рівень шуму? Запросили спеціально навчених людей для цього? Склали акт?
Ответ дляЕго Святейшество Байрактар
На даний момент абсолютно нічого не скажу. Тому і питаю людей, що робити. Звичайно, сумніваюся, що звук переходить межі допустимої норми.
Ответ дляApril210
Ну а з чим збираєтесь дзвонити? Що не виходить з дому, грається мячем? Це - стукачество, а не привід звернення в поліцію.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 24 декабря 2024
попросите домового его унять. дайте домовому молоко и печенье. а шо делать?