Редисочка• 10 января 2025

Зимняя куртка девочке 9 лет -смотреть бренды в спортмагазинах, или можно в Заре

например, купить, или Резервед? Там же тоже могут быть норм качества вещи, тем более, что ребенок растет, это буквально на 1 сезон? Спортивные бренды не очень люблю из-за их часто слишком спортивного вида.
Диви яка я пава!• 10 января 2025
В резерві є норм куртки на 9 років.
Хома з пастою• 10 января 2025
Я сину в Резервед брала. Там є норм куртки. Треба тільки тканину дивитись.
Моль Моллівна• 10 января 2025
Next подивіться.
Reserve не подобається якість.
Спортивні є гарні теж, моя носить. На пуху.
НеКонец-Света• 10 января 2025
George гляньте
Засомневаю• 10 января 2025
Рейма пухові пальто мені дуже подобаються, не спортивний вигляд.
Але Резервед/Зара мабуть дешевше
Манго ще подобаються куртки і пальто з флісовою підкладкою, тепло.
автор Редисочка • 10 января 2025
Ответ дляДиви яка я пава!
В резерві є норм куртки на 9 років.
Дякую
автор Редисочка • 10 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
George гляньте
Дякую
Коржик• 10 января 2025
Ответ дляРедисочка
Дякую
подивіться в athletics, якість краще ніж zara і reserved,
в Outventure на пуху хожу вже два роки, дуже задоволена.

https://m.athletics.ua/catalogitem/kurtka_uteplenn...
А шо сталося?• 10 января 2025
Купую кожного року доньці в ресерведі,сезон носить без проблем.А де ви раніше купляли курточки
Сплюшка• 10 января 2025
Ребенку такую брала. Тёплое, два сезона носит уже, довольны. В заре хорошие есть модели, у нас друзья покупают постоянно, не жаловались.
Живчик-счастливчик• 10 января 2025
Можно и в секенде купить. Все зависим от запросов и понтов.
автор Редисочка • 10 января 2025
Ответ дляА шо сталося?
Та будь-де, в тому ж Резервед, у Вайкікі, декілька років поспіль брала Outventure, але зараз дитині хочеться чогось цікавішого на вигляд.
Апофиозная• 10 января 2025
Не знаю, як дівчачі, але хлопчачі куртки Резервед нормальної якості, не гірше Некст чи НМ. А от з Зарою мені якраз не щастило. Наповнювач збивався і розрівняти не получалося.