Иошши• 10 января в 12:49

Как думаете, какие памятники надо сносить или не надо

Попалось в ТГ видео ведущего из орла и решки, он сейчас служит
Результат:
вже голосів: 64
43 (67.19%) Никакие
19 (29.69%) Пушкин, Чайковский
2 (3.13%) Все
0 (0%) Гейне, Бетховен
СвітланкаОК• 10 января в 13:11
Ответ дляMrs.Ochmonek
Насправді, не важливо, що не комуніст. Просто той, хто відноситься до раша культури. І ви можете сказати, чому не просто Консерваторія, або чому не імені Верді чи Пуччіні?
Або імені Лятошинського, Скорика, Лисенка… мало у нас своїх? Обовʼязково кацапську гниль вшановувати?
флена• 10 января в 13:11
Ответ дляMrs.Ochmonek
Підданий рос. імперії, який обожнював свого русского царя. А якби європейці почитали його відгуки про європейську музику тих часів )))
Слухайте ,чітаю і плакать хочеться. Він жив при царі і обожнював його.А як це стосується сьогодення? Він чим завинив перед вами? Чім завинив Висоцкий? Ви розумієте як ми виглядаємо зараз? Ми боримося з химерами і ніяк не боремося з внутрішніми ворогами які нас паплюжать ціми діями на весь світ .Я цілком підтримую Серьгу .Що занадто ,то не здраво
СвітланкаОК• 10 января в 13:12
Ответ дляфлена
Якщо це не стосується сьогодення, то яким чином Чайковський стосується України взагалі?
Mrs.Ochmonek• 10 января в 13:13
Ответ дляАnnеt
мы про Чайковского? он - мировое достояние человеческой культуры.
Він може бути яким завгодно талантом, але він представник іншої культури, і в даному випадку, представник народа - окупанта. Так співпало )
Аnnеt• 10 января в 13:14
Ответ дляMrs.Ochmonek
где он рашакультура? матерные частушки писал? у него есть опера Черевички - это так, вам на засыпку.
флена• 10 января в 13:15
Ответ дляСвітланкаОК
Україна була частиною і Імперіїї і союзу. Хоть вивернись,але це наша історія. Вже яка є.
флена• 10 января в 13:16
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ні,він до них так же відноситься ,як і до нас. Країні оккупанту 34 роки,як і нашої країні.
irina2005• 10 января в 13:16
Ответ дляСвітланкаОК
не того рівня
irina2005• 10 января в 13:17
Ответ дляфлена
100%.
СвітланкаОК• 10 января в 13:17
Ответ дляфлена
Ну якщо какая разніца, то нічого не вдієш, треба терпіти, бо то ж історія. Але добре що є люди з активною громадянською позицією, які вимітають кацапське лайно з української хати.
СвітланкаОК• 10 января в 13:18
Ответ дляirina2005
не того рівня
Ну звісно, поруч з закладом імені Чайковського треба поставити вдвічі більший памʼятник Меншовартості.
Э-велин@• 10 января в 13:18
Ответ дляИошши
Насчёт переименований улиц, это просто треш, в Одессе просто всё попереименовывали
И правильно сделали.
irina2005• 10 января в 13:18
Ответ дляАnnеt
Ви пишете людині дуже далекій від цього. Нічого не докажите
Mrs.Ochmonek• 10 января в 13:19
Ответ дляСвітланкаОК
Чи того ж Леонтовича.
Але їм треба мітити територіюсвоїми символами, пам´ятниками, а потім казати - все ваше то ж наше!
Аnnеt• 10 января в 13:21
Ответ дляСвітланкаОК
сирийцы с активной гражданской позицией Пальмиру разрушили, памятник всемирного наследия.
СвітланкаОК• 10 января в 13:21
Ответ дляMrs.Ochmonek
Чи того ж Леонтовича.
Ну кажуть же, що масштаб наших композиторів не той ))) це ппц

Одне питання, чого отакі досі в дрібномасштабній Україні повітря забруднюють, коли не так далеко є ВЄЛІКАЯ со всем ВЄЛІКІМ параша.
Mrs.Ochmonek• 10 января в 13:23
Ответ дляфлена
Так, вважав себе московитом і імперцем. Вам це не важливо? То чого за нього чіпляється?
Не кажучи вже про Висоцького.
З внутрішніми ворогами ми боремося викриваючи їх. От наприклад, ректор Консерваторії , любитель руссоміра Тимошенко
iroman• 10 января в 13:25
Придет другая власть - снесут нынешние памятники, поставят какие-нибудь новые и снова переименуют те же самые улицы. И так каждый раз
HelloKitty18• 10 января в 13:25
Я за знесення всього російського, але інше питання, що це не на часі, що гроші на виділення потрібні на війну і т д.
Э-велин@• 10 января в 13:28
Ответ дляАnnеt
Сирийцы или рашисты с Асадом, под видом поисков нацистов?
NYC• 10 января в 13:31
Ответ дляiroman
Но это продолжают делать и сейчас - так было и видимо так всегда будет.
Видимо вы правы, но и без памятников кому-либо можно спокойно прожить.
iroman• 10 января в 13:33
Ответ дляNYC
Согласна, возможно это был бы идеальный вариант, если б вообще никому не ставили памятники.
флена• 10 января в 13:35
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не кажучи вже про Висоцького.
А що не так з Висоцким? Я за нього не чіпляюсь,я не бачу сенсу активної боротьби з культурними діячами минулого .Піднімайте нашу культуру,розвивайте .Називайте нашими діячами .До чого тут вони .Вони вам якось заважають це робить?
Ирина_Б_• 10 января в 13:37
зачем их сносить, что за фишка? ну снесли памятник Пушкину, Бетховену и что? их произведения перестали быть шедеврами? или чужая гениальность ущемляет вашу бездарность?)
Mrs.Ochmonek• 10 января в 13:39
Ответ дляфлена
І що? Це нас змушує зараз вшановувати символи імперські і перебувати далі ментально в окупації?
Mrs.Ochmonek• 10 января в 13:40
Ответ дляфлена
Окупація України почалася з Петра і створення росімперії
Mrs.Ochmonek• 10 января в 13:41
Ответ дляirina2005
не того рівня
Дайте перелік ’того рівня’ серед світових композиторів ваш, б л
Aksinia 111• 10 января в 13:43
Всё, что связано с пропагандой совка
флена• 10 января в 13:43
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не вшановуйте .Ось прибрали катерину в Одессі,тут згодна .Але перегибать. Як то кажуть ,слишком ісполнительние слугі ......
Mrs.Ochmonek• 10 января в 13:45
Ответ дляirina2005
Так спробуйте ви ) На основі яких документів про життя Чайковського у вас склалася думка про нього, як не про типового імперця московита?