Чеширская кошечка• 10 января 2025
Реестры так и не работают?
Хочу сделать дарственную на дом
Stepa_nida• 10 января 2025
Нерухомість ще не працює, його мають запустити одночасно ще з кількома реєстрами, які необхідні для його роботи.
Не будь КакСвета• 10 января 2025
Ответ дляStepa_nida
А реестры по авто?
Накладні мюслі• 10 января 2025
Ответ дляStepa_nida
А як в мене знайома дарчу на невістку/сина на днях зробила?
ЛюбимаЯНЬ• 10 января 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
А реестры по авто?
мінюст ще закриті реєстри... не переоформите авто
Цукрові вишні• 10 января 2025
Мне нужна была справка о месте проживания, то пара дней назад уже дия сгенерировала.
Ацетилсалициловая кислота• 10 января 2025
Ответ дляStepa_nida
А реєстр по апостилям коли запрацює, не підкажете?
Stepa_nida• 10 января 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Перехід права власності вона не могла зареєструвати.
Імовірно, це був заповіт, як припускають нижче.
Накладні мюслі• 10 января 2025
Ответ дляМрія
Вона могла зробити тільки заповіт. Але люди в 99% все одно називають це ’дарчою’
Дарча, 30 тис на все переоформлення(виділяли частки в квартирі, потім дарування на маму ).. Там лише такий варіант підходить.
Накладні мюслі• 10 января 2025
Ответ дляStepa_nida
Заповіт не підходить в їх справі, заповіт не тягне на 30тис
Stepa_nida• 10 января 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Реєстр апостилів останній в черзі на відновлення. Спочатку запустять комплекс, який потрібен для реєстрації нерухомості (власне нерухомість + виконавче провадження, боржники, обтяження рухомого). 8 січня називали орієнтовний строк до 20 днів, але ж це все дуже умовно
Stepa_nida• 10 января 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Ну можливо нотаріус погодився підписати договір з відкладальною умовою. Тобто, договір дарування склали на бланку з відповідним пунктом, що право власності буде зареєстроване, коли реєстри стануть доступними.
Накладні мюслі• 10 января 2025
Ответ дляStepa_nida
Можливо