Фокус-Покус• 10 января в 16:26

Виплата зарплатні на wise/revolut/payoneer

Зараз маю комунікацію з компанією і на моє питання про форму працевлаштування отримала відповідь, що в ниї правовий договір з виплатою на wise/revolut/payoneer. Мені здавалося. що якщо є договір ( конракт b2b) то работодавцю не маэ значення куди платити, то вже я потім сплачую податки і тд. Хтось може має досвід з цими платіжними системами? Бо наразі здається, що компанія просто хоче платити всіру.
БЦАшка• 10 января в 16:28
Робота дистанційна?Компанія не українська?
автор Фокус-Покус • 10 января в 16:28
Ответ дляБЦАшка
так, наче сказали не мают в Україні реєстрації.
БЦАшка• 10 января в 16:29
Ответ дляФокус-Покус
Ну тому і не хотять зв´язуватись з укр.банками.Револют норм.система.За інші не підкажу.
автор Фокус-Покус • 10 января в 16:31
Ответ дляБЦАшка
я не в Україні теж, мені треба, щоб зп шла на бізнес рахунок, де я вже буду сплачувати податки, а з револют я зможу перевести , щоб сплатити?
БЦАшка• 10 января в 16:32
Ответ дляФокус-Покус
Так,а чому ні?Револют це онлайн банк,європейський.Ми переказуємо кошти в Україну рідним без проблем і з маленьким відсотком.
автор Фокус-Покус • 10 января в 16:34
Ответ дляБЦАшка
так я не в Україну маю з нього переказати, а на бізнес акк іншого європейського банку + показати інвойс на цю сумму для подальшої сплати податків. Револют теж може ділитися данними з країною мого податкового резиденства.
БЦАшка• 10 января в 16:35
Ответ дляФокус-Покус
Ну так в чому проблема?
автор Фокус-Покус • 10 января в 16:36
Ответ дляБЦАшка
Ну так в чому проблема?
ну наче платіж повинен заходити отразу від роботодався на бізнес рахунок.
Накладні мюслі• 10 января в 18:38
Ответ дляБЦАшка
Револют -це фінансова установа, а не банк.
Якщо ви отримуєте кошти в валюті, ви маєте перерахувати їх на рахунок ФОП, потім продати валюту, отримати кошти в грн. і користуватись, сплативши при цьому
ЄП, ВЗ, ЄСВ.
Або сплачувати податки як фізособа,що значно більше.
Телипат• 10 января в 18:44
Ответ дляФокус-Покус
Онлифанс не кидает на укр карты(
БЦАшка• 10 января в 20:59
Ответ дляНакладні мюслі
ЄП, ВЗ, ЄСВ.
Я нічого не винна,я не резидент України,там,де я живу,податки я плачу.