3@йk@• 10 января 2025
Заблокувався телефон
Дитина не робила уроки, я повністю заблокувала її моб. Екран, всі програми, тотально. Я так раніше робила, все ок. Потім розблоковувала.
А дитина цей моб потягла і кудись запихала. Купила йому смарт-годинник.
Оце робили перестановку, моб знайшовся. Але тепер він відв´язаний від фемілі лінк. І повністю заблокований. Як його можна розблокувати?
Без образів• 10 января 2025
причем здесь покупка часов к тому, что ребенок спрятал телефон, который потом когда-то нашелся
3@йk@
• 10 января 2025
Ответ дляБез образів
До того, що сімку стару заблочили, а потім активували в новому пристрої.
3@йk@
• 10 января 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Сходить к пацанам, где ремонтом занимаются
Був один і того вже немає(((
Теж думала так, але сподівалася, що може є якийсь іще спосіб