Чай не пью, только кофе• 10 января 2025

Ноутбук для навчання підлітку( якщо обмежений бюджет)

Потрібен ноутбук дитині зараз для навчання ( вже у випускному класі), і в подальшому для ВНЗ...
Але з коштами не дуже останнім часом( виховую 2-х дітей одна)
Підкажіть ,чи можна як альтернативу, придбати б/в, де саме, яку тм порадите, і на які характеристики звернути увагу, щоб в подальшому «не тупив» і був надійний
Губка Боб• 10 января 2025
Мы купили на олх б.у. у какого то скупщика за 12800 грн Asus x515 пользуемся хорошо все. Такой новый около 30 тыс стоит
Кубик Рубика• 10 января 2025
лучше взять в кредит, б/у это кот в мешке, плюс ко всему они быстро устаревают(, там батарея может мало держать, вирусы, и еще куча всего.

Ноутбук Acer Aspire 3 A317-55P (NX.KDKEU.001) Steel Gray. мы такой брали, большой экран, батарею до 6 часов держит, что не маловажно при отключениях света. быстра заряжается, нормальное количество памяти
Силиконочка• 10 января 2025
Если вы так ограничены в бюджете, то я бы рассматривала варианта стационарного компа
Не їм після шостої• 10 января 2025
Смотря, на какой бюджет рассчитываете. Муж занимается бу техникой как подработкой, покупает и продаёт, он знает цены, сам системный инженер. У нас дома тоже бу ноуты
Не їм після шостої• 10 января 2025
Ответ дляСиликоночка
Для внз комп? Это ужас как неудобно по сравнению с ноутом, который кинул в рюкзак и все с тобой
Кубик Рубика• 10 января 2025
Ответ дляНе їм після шостої
и при отключении света 5-6 часов батарею держит, если новый ноут
Не їм після шостої• 10 января 2025
Ответ дляКубик Рубика
Не только новый, у меня ребёнок учится онлайн, тоже на ноуте, с отключением было абсолютно ок
7_кг_рыбы• 10 января 2025
Сколько денег бюджет ?
Почекуха• 10 января 2025
Навчання різне є.Залежить на кого саме він навчатись буде.
Якщо просто відсилати якісь файли,отримувати завдання,прості таблиці та подібне,то підійде будь який найдешевший.Але уважно до монітору,бо в дешевих є страшні матриці,з поганим кутом і низькою роздільною здатністю.
Найкраще в живому магазині подивитись наочно.
Не цілуюсь з бодуна• 10 января 2025
Ответ дляСиликоночка
Не варто. Воно не сильно дешевше ноуту вийде, а незручностей вагон.
Не цілуюсь з бодуна• 10 января 2025
Ответ дляКубик Рубика
О так, зараз при ризиках відключення світла, стаціонарні компи взагалі перетворюються в гарбуз. Або ж до них доведеться ще й зарядну станцію купувати, що в результаті ще дорожче ноутбука вийде.
7_кг_рыбы• 10 января 2025
Ответ дляКубик Рубика

Процессор n200 и 8-256 памяти это капец. Хоть бы Асус той что сейчас за 19999 грн, с процем core i5 и памятью 16-512....это ещё куда ни шло
Не цілуюсь з бодуна• 10 января 2025
Ответ дляНе їм після шостої
Не завжди. У мене старенький ноут, йому вже років 4-5 десь, то якщо відеоконференція йде, більше 2 годин вже не тримає.

Хоча якщо просто читати-писати щось, тексти якісь, то 8-10 годин спокійно.
Відеокарта дуже сильно зжирає заряд акумулятора.