мегамоСГ• 10 января 2025
Отримали зп військові?
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи отримали в січні вже військові зп за грудень? Бо колишній й досі не скинув кошти на дитину((
ВЫВсеВрете• 10 января 2025
Сьогодні тільки 10. Може він з нуля да на нуль. просто не дійшов до фінансових зобов´язань , може таке бути?
мегамоСГ
• 10 января 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Ні. Він в тилу. Не на нулі
Ненька наша• 10 января 2025
Сьогодні отримав чоловік. А зять ні. Але вони ніколи однаково не отримували, чесно кажучи.
мегамоСГ
• 10 января 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Простите им на месяц вперёд платят? Или это за декабрь?
Зп зазвичай платять у перших числах поточного місяця за минулий. Ви ніколи не працювали??
Знаю бакси• 10 января 2025
Ответ длямегамоСГ
Тогда это ЗП не за январь , а за декабрь .... Ставьте правильно вопрос )
мегамоСГ
• 10 января 2025
Ответ дляЗнаю бакси
Ви читати не вмієте???
Уважненько прочитайте питання
мегамоСГ
• 10 января 2025
Ответ дляКапитанша
Мій ще не отримав.
Ви не подавали на аліменти? Сам перераховує?
Не подавала( сам сказав, буде перераховувати і зазвичай все нормально було.
Метелики на душі• 10 января 2025
Автор, в январе всегда денежное дают позже, только начали выплачивать.
мегамоСГ
• 10 января 2025
Дякую всім) зрозуміло, що нічого не зрозуміло)) почекаю, ще декілька днів, щоб дарма з ним не сваритися
Ядвига Юсьлегко• 10 января 2025
Моему вчера сказали что в этом месяце не будет зарплаты,кто то профукал с бумагами и всё. обычно получал 9,10
Капитанша• 10 января 2025
Ответ длямегамоСГ
Та що ж незрозуміло, якщо не всім виплатили. Чекаємо