Правильно_Валерчик• 10 января 2025
Як вам такий пилосос? На довго вистачає заряду? Потрібен потужний
Щоб нормально всмоктував
Чи краще від розетки?
Правильно_Валерчик
• 10 января 2025
Лиса Патрикевна• 10 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ось
Горения хрень. Если хотите ногу,смотрите Филипс. Самсунг. Ровента хрень. Бош также, но лучше ровенту. Дайсон нет смысла переплачивать. Электролюкс слабаки. Как и Керхер
Меня много• 10 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ось
Супер річ. Незамінний мій помічник. Тільки дешевий не беріть. Раджу електролюкс фірму, ( з дорожчих тільки)у мене було кілька, цей найкращий. Заряду вистачає на всю квартиру 96 м.
Зручно, щоб була підсвітка. Маленький ручний пилосос коли знімається, дуже зручно прибрати щось, що натрусилося -цукор десь розсипався, листя з квіток на підвіконні впало дрібне і все таке.
Фокус-Покус• 10 января 2025
В мене ровента вже років 10, перепаяли акуми і все чудово. Тягне як звір. Вистачає на двокімнатну квартиру, тамбур половина заряду. Але в мене нема килимів, тільки дві шкури.
Бурундучиха• 10 января 2025
В мене був не від розетки. Через 2 роки викинула бо сів акумулятор , погано всмоктував треба увесь час слідкувати заряджати . Не дешевий був я мешкаю не в Україні і відремонтувати не можна. Дешевше новий . В нас є дуже дорогі пилесоси такої форми як у вас , але всі від розетки .. Тому купила від розетки звичайний і буду купувати тільки від розетки. Купите спрбуйте може вам сподобається.
Фокус-Покус• 10 января 2025
*Частина тексту пропала, сорі. Зараз навіть не пораджу який брати. Моя ровента для мене топчик, там ще й малиш відстібається для чистки крісел, диванів, швидко щось всмоктати, щоб не тягнути весь пилосос. Акуми прийшлось перепаяти, бо коли була окупація, ми виїжджали в іншу область на кілька місяців, і він простояв не заряджаючись в сирості і холоді. Думали йому все, але ні))
Борода• 10 января 2025
У нас Самсунг такой, но они не мощные. Для уборки без Ковров подходит. Если есть ковры или ковролин, однозначно нет