Міністерство оборони України розробило законопроєкт про демобілізацію, проте наразі працює над механізмами заміни значної кількості військовослужбовців після його ухвалення.
Про це повідомив перший заступник міністра оборони, генерал-лейтенант Іван Гаврилюк, під час години запитань до уряду у Верховній Раді.
“Законопроєкт вже готовий… Ми маємо створити умови, щоб його впровадження не призвело до до зникнення держави”, — зазначив Гаврилюк.
За його словами, для подання документу до парламенту необхідно визначити, як забезпечити ротацію та підготовку особового складу після демобілізації.
“Ми працюємо над новими формами і способами ведення бойових дій. Для завершення цієї роботи нам потрібно ще щонайменше три місяці”, — додав заступник міністра.
Ответ длямама Крольчиха
Я не знаю, как все отмазываются, но приходить приходят по домам, а ни с чем уходят. При этом мужчины продолжают всякими обманами выезжать. Неужели не известны все те способы свалить, которые хотя бы тут обсуждаются? Скольких можно было бы на чистую воду вывести.
Це ж заробіток. Як уе так - на чисту воду. Здрастє
Ответ дляWill_Be...
И я своего хочу... Но понимаю, что если на его место отправить тех, кого наловят, то толку не будет... Хорошо было бы сейчас заменить ментами тех,кто на нуле - тех боровов хватит, хотя б на полгода, за это время наши мужчины отдохнут, восстановятся, да и, можно будет набрать новых, доукомплектовать части,потом, тех, кто сейчас в тылу, не на ЛБЗ - на передок, а ментов на отдых, наших - в тыл.
Удалено администрацией...