Цей фільм — це емоційна подорож, яка занурює у безодню людських переживань, зустрічей і втрат, пов’язаних з несподіваною катастрофою. Головні герої намагаються знайти своє місце у світі, що стикається з непереборними силами природи, у момент, коли час зупиняється, а цінність життя стає максимально очевидною.
Між ними виникає особлива прив’язаність, яка стає випробуванням у мить, коли вартість кожної миті набуває особливого значення. Весь цей хаос, що навколо, веде до повільної, але незворотної зміни, що стане визначальною для їхніх життів. Гігантська конструкція, що ще вчора була символом людської могутності, тепер стає ареною для боротьби, де кожен робить вибір, аби залишити свій слід.
Грандіозні сцени й атмосферна музика сплітаються з тихими митями внутрішньої боротьби, розкриваючи найбільші тайни, що криються в серцях героїв. Цей фільм залишає по собі відчуття глибокої печалі, але й надихає на роздуми про те, що насправді важливо у житті.