Укр_жіночка• 14 декабря 2024
Допоможіть згадати фільм про вибір
Йому десь років 5-7, психологічна драма про те як люди приходять до якогось чоловіка (аналог бога ) і роблять свій вибір , який змінює всі подальші події
Укр_жіночка
• 14 декабря 2024
Пропонує фільм ніколаса спаркса Вибір , але це взагалі не він, не мелодрама
Укр_жіночка
• 14 декабря 2024
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
А ви йому говорили що то не то
Так, не можемо з ним порозумітися. В мене і кадри з фільму перед очима стоять і назва в голові крутиться , а згадати не можу
Укр_жіночка
• 14 декабря 2024
Ответ дляПросто каралева
Столик в углу? Хотя он, наверно, более давний, лет 12.
Ні, то фільм, не серіал, можливо іспанський . Там якраз стоїть столик посеред порожньої кімнати в розповідається історії різних людей про їх вибори в житті
Просто каралева• 14 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Да, точно, я пропустила, что именно фильм.
Жаль, что вам не ответили. Мне теперь тоже интересно. Тем более, если испанский. Если вспомните, напишите в тему, я бы посмотрела.
Укр_жіночка
• 14 декабря 2024
Ответ дляПросто каралева
Згадала
The place 2017
Просто каралева• 14 декабря 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Згадала
The place 2017
Спасибо, даже не слышала) Закинула себе в список.