Правильно_Валерчик• 11 января 2025

Тест 8-9 дпо

Тест самий простий з Аврори, як думаєте, реагент чи ні?
автор Правильно_Валерчик • 11 января 2025
Смужка з´явилась через хв 2-3 як замочила
когдадеЦкие• 11 января 2025
Я не вижу ничего. Потому сложно сказать реагент то, что вы там видите или нет
Если, конечно, вы не про ту красную единственную полоску
Пес Патрон• 11 января 2025
В реальности вторая полоска какого цвета?
Реагент всегда серый
Если розовая/красная,то точно беременность
Ответ дляПес Патрон
Реагент всегда серый
Ближче до рожевого, але зараз тест висох і стала тускліше
Тишком нишком• 11 января 2025
Как по мне, то реагент.
Сделайте через 2дня. Или ХГЧ
Пес Патрон• 11 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Если розовая,то даже тусклая это оно.
Сдайте ХГЧ.
Ось це ще коли мокрий був
Евітест чутливість 20, а нижній 10
Саджу все зарання• 11 января 2025
50/50
Зробіть завтра зранку ще.

Апдейт: на двох тестах навряд чи реагент, мабуть таки вагітність
Помеха справа• 11 января 2025
Если там есть полоска, то хгч уже покажет!
Ответ дляСаджу все зарання
50/50
Зробіть завтра зранку ще.

Ви бачите на верхньому?
Саджу все зарання• 11 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ви бачите на верхньому?
Так, якщо збільшити фото і придивитись на те місце, де має бути смужка можна розгледіти тінь. Я робила тест коли була затримка, вагітності не було і не було взагалі ніяких слідів і тіней на місці другої смужки. І робила тест за 3 дні до затримки, коли вагітність була і зʼявилась ледь помітна смужка через 2-3 хвилини, не відразу. З кожним днем смужка ставала яскравішою.
Ответ дляСаджу все зарання
Я в першу вагітність зробила теж за 2 дні і смужка була така що навіть не треба було напружувати очі щоб побачити, а зараз до місячних приблизно 6-7 днів і спонукають зробити тест симптоми, які були також в 1 вагітність
ничевока• 11 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ось це ще коли мокрий був
Евітест чутливість 20, а нижній 10
Нічо не видно
Нога на ногу• 11 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Ось це ще коли мокрий був
Евітест чутливість 20, а нижній 10
На сухом вижу полоску, там не похоже на реагент. На этих 2ух не вижу. Подождите до 12ого ДПО, там все будет очевидно.
пьЯНА• 12 января 2025
Тести з Аврори часто дають реагенти. Краще робити ще один іншої фірми.
Завтра спробуйте іншим тестом
Барабан для дорослих• 12 января 2025
какие симптомы? я думаю это первый привет и вы беременны. для 7-8 дпо это отлично
Доставучая• 12 января 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3621134
Моя тема, тест з автори, я не була вагітна і це не біохімічна А вам бажаю здійснення цієї мрії
автор Правильно_Валерчик • 12 января 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Груди болять з сторони підмишок, тянуча біль з поясниці в живіт, а так коли пмс може максимум груди поболіти за день два
Ответ дляДоставучая
Сьогодні взяла інший з аптеки, буду пробувати, дякую🤞🏻🤞🏻🤞🏻
Тест секрет чутливість 25, нажаль(
Доставучая• 12 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Тест секрет чутливість 25, нажаль(
Візьміть 10- ку, там може бути інша ситуація)
Ответ дляДоставучая
Сьогодні піду візьму хоум тест, ще думаю шо може бути негативний бо на другу сечу здавала, відпишусь🤞🏻
Доставучая• 12 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я коли планувала вагітність і дуже хотіла дитину, у мене були симптоми. Всі і навіть більше. Коли я відпустила все, були ті самі симптоми що і щомісяця, але я не парилась) і що? І я завагітніла)))) і була затримка вже, а я не робила тест, бо і не сподівалась. Тест показав одразу дві жирні смужки
Ответ дляДоставучая
Так , але коли дуже чекаєш, то таке ніби як мозок відключається, і вже кожен симптом списуєш на вагітність😂 я в першу вагітність тест зробила за 2 дні до затримки бо була впевнена що все получилось, і моя інтуїція мене не підвела )))
Пусто, тему закриваю(
Доставучая• 12 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
Пусто, тему закриваю(
Все вийде, просто не в цьому циклі...хоча, може у вас пізня овуляція
автор Правильно_Валерчик • 13 января 2025
Ответ дляДоставучая
Обов´язково вийде!)))) Овуляція була 100% на 14 дц бо відчуваю її завжди))
Доставучая• 13 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
добре, що відчуваєте. я теж відчуваю у мене в позаминулому році вже, було по 2 овуляції, і один місяць 3! на 6, 10 і 17 день а я так і не завагітніла. взагалі, не вагітніла в ті 2 овуляції. яка причина... хз.... зато в минулому році тільки заспокоїлась сама і чоловіка перестала нервувати і одразу все вийшло.
дама_из_декрета• 15 января 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
В мене тест із Аврори отаку видав. Вони браковані. Краще в аптеці купіть нормальний