Все і одразу• 12 января 2025
Що робити терміново
Доброго дня, шановні затримка 5 днів. Болі в низу живота але не сильні. Нудить зранку . Іноді головокружіння.
Язикувата Хвеська• 12 января 2025
А вы что видите на тесте? Качество фото не очень, ничего не видно.
Или сделайте фото ближе
Аленький носочек• 12 января 2025
Переделайте
Отпустите ситуацию. Через несколько дней все станет ясно
Язикувата Хвеська• 12 января 2025
На тесте ничего не видно. В пмс тоже бывают такие признаки. Задержка или нет - можно судить только зная точную дату овуляции. Обычно на 5 день задержки вторую полоску уже хорошо видно
Забула що?• 12 января 2025
все звісно може бути, але у мене на 5 день затримки друга смужка була такою самою яскравою як і перша. А нудило після 5-6 тижня вагітності.
Я не в теме• 12 января 2025
Ничего не делать, разве что, прокладки или тампоны купить и ждать месячных
Все і одразу
• 12 января 2025
Ответ дляСМСница
Вы не беремены, шановна. Идите на работу
Шановна . Болі в низу живота сильні . Затримки ніколи не було за все моє життя . Якщо це не вагітність.
Все і одразу
• 12 января 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Лікар сказав здавати Хгл.
П´яна вишня• 12 января 2025
Ответ дляСМСница
В неділю о першій ночі?
Все і одразу
• 12 января 2025
Ответ дляЯ не в теме
Затримки ніколи не було . Все завжди день в день.
Все і одразу
• 12 января 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Или сделайте фото ближе
Я нічого не бачу. Тому і кажу що дивно затримка є . Запаморочення є , вже 3 день нудить по трохи зранку. Але не сильно так само було і з першою вагітністю
Язикувата Хвеська• 12 января 2025
Ответ дляВсе і одразу
А тест робили зранку?
Все і одразу
• 12 января 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Овуляція була 24.12 27.12 28.12 був СА
Все і одразу
• 12 января 2025
Ответ дляЯзикувата Хвеська
А тест робили зранку?
Ні вечері . Мала надію що затримка вже велика то має показати
Все і одразу
• 12 января 2025
Ответ дляЗабула що?
Як сказав мій лікар все індивідуально . Але я також думаю що на 5 день. Затримки мало показати . Вже хоть щось
Катастрофа• 12 января 2025
На 5 день затримки смужка була б вже помітна. Швидше за все якийсь збій в організмі, десь перенервували і тд
Все і одразу
• 12 января 2025
Ответ дляАленький носочек
А в чем срочность??
В тому що стан дивний не може бути це проявом якихось хвороб
Все і одразу
• 12 января 2025
Ответ дляКатастрофа
Якщо рахувати по циклу 27 днів який був завжди затримка 5 днів . Якщо по програмі Фло то тільки 2
Все і одразу
• 12 января 2025
Ответ длялюбименькая
Тест же чист….
Так чистий я бачу . Але затримка болі є . Вчора такі спазми сильні були що думала що почнуться . Але ні . Також були виділення як яєчний білок.
Я только за!• 12 января 2025
Ответ дляВсе і одразу
Лікар сказав здавати Хгл.
Логічно.
Аналіз покаже.
Нервувати зарано.
Аналіз покаже.
Нервувати зарано.
Катастрофа• 12 января 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ногти, как у моей дочки.
Доця, ты?
А шпалери?)
любименькая• 12 января 2025
Ответ дляВсе і одразу
Ну тут или ждать или периодически тест переделывать или хгч
Все і одразу
• 12 января 2025
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Ногти, как у моей дочки.
Доця, ты?
Ну якщо вашій доці 25 і є онука тобі так матусю це я )