Love_Love_Love_• 12 января 2025

Одні з найкрасивіших пар, яка ваша улюблена?

Скажу лише що Демі з Брюсом круче виглядає ніж з Ештоном, як і Бред з Дженіфер.
А ще я не знала що Кроуфорд була з Гіром
автор Love_Love_Love_ • 12 января 2025
Леди Репях• 12 января 2025
Броснан со своей женой) Долгий крепкий брак, без наигранности.
СвітланкаОК• 12 января 2025
Блейк з Раяном та Амаль з Джорджем.
Э-велин@• 12 января 2025
Ответ дляСвітланкаОК
Блейк з Раяном та Амаль з Джорджем.
О да, Амаль с Джорджем. Джорджу сильно повезло
Len00K• 12 января 2025
Вот эта
СвітланкаОК• 12 января 2025
Ответ дляЭ-велин@
Вона неймовірна красуня та стильна ) Ще тут не вистачає пар Кетрін та Вільям або Трамп з Меланкою. Трамп в молодості вельми хот був.
СвітланкаОК• 12 января 2025
Прєдставітєльний дядічка ))
автор Love_Love_Love_ • 12 января 2025
Ответ дляСвітланкаОК
Прєдставітєльний дядічка ))
Ви можете свої пари добавляти
Э-велин@• 12 января 2025
Ответ дляСвітланкаОК
Меланка як робот.
автор Love_Love_Love_ • 12 января 2025
Ответ дляЭ-велин@
Меланка як робот.
Чому як робот? Дуже вона класна
bespe4na_mavpa• 12 января 2025
У Клуни жена красивенная и ее деятельность достойна уважения. Энистон для меня лично просто антикрасавица
автор Love_Love_Love_ • 12 января 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa
Як для мене Джулія Робертс
Э-велин@• 12 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому як робот? Дуже вона класна
Не знаю, постоянно попадаются видео, где она то идет не туда, то улыбается на секунду, и тут же лицо кита-маньяка.
Вот Амаль я любуюсь каждый раз, и умная и просто красивая, и главное не искусственная
Beile• 12 января 2025
Жена Клуни-борода,как и жена Роналду. Нравится пара Бэкхемов.
Alli_k77• 12 января 2025
Ответ дляBeile
он ей по молодости наставлял рога, она проглотила. ...такое...
iryna _b• 12 января 2025
Амаль з Джорджем. И все же Бред и Анджелина тоже круто смотрелись.
талый снег• 12 января 2025
Ким Бессинджер и Микки Рурк. И Ким Бессинджер и Алек Болдуин
Beile• 12 января 2025
Ответ дляAlli_k77
Так речь же о самой красивой паре? Чисто внешне . Что у них там в семейной жизни-их проблемы
автор Love_Love_Love_ • 12 января 2025
Ответ дляiryna _b
Взагалі не розумію що красивого в Анжеліні🤷‍♀️ну тобто її зовнішні якості привабливі однозначно, але вона сама наче амеба
Alli_k77• 12 января 2025
Ответ дляBeile
красота- она ж не только внешняя. достойно прожить жизнь - тоже красиво)
Beile• 12 января 2025
Ответ дляAlli_k77
Автор же спросила про самую красивую пару. А как они живут-этого никто не знает.
Lesy4ka987• 12 января 2025
Моніка і Венсан.
Обожнюю обох.
Всі решта пари хтось подобається, а хтось ні)
У парі Джолі і Бред подобається лише Джолі.
До Піта якась байдужість.
В юності подобалася ця пара )
Так пасували один одному)
Lesy4ka987• 12 января 2025
У парі Бекхемів Вікторія дуже беземоційна, холодна, несміяна.
Цікаво що у них з Євою спільного, «про що» вони дружать? Такі різні)
Єва такий вогник, очі горять, посмішка завжди, сміх такий розливистий.
Цікаво, як Віка реагує, коли Єва жартує і регоче? )))
Plushaa• 12 января 2025
Ответ дляLesy4ka987
Моніка і Венсан.
Обожнюю обох.
До Піта якась байдужість.
В юності подобалася ця пара )
Так пасували один одному)
Ооо, всегда их вспоминаю когда такие вопросы
Plushaa• 12 января 2025
Мне еще очень нравились фотки деппа и кейт мосс, драгс секс рокенрол
Svitlana7• 12 января 2025
Ответ дляLesy4ka987
Вона просто на фото так позує, без посмішки. В житті вона весела, принаймні з того, що бачу в їхніх сімейних відео, які вони постять
ginora• 12 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Чому як робот? Дуже вона класна
Вона виглядає нещасною.
Ідеально одягнена і нещасна.
IrinnkA• 12 января 2025
Гир и Кроуфорд и больше никто. Все какие-то неинтересные. Амаль и Клиника меня бесят. Бекхэмы молодцы, столько лет вместе, но лично мне они никак