Единая страна!• 12 января в 20:43

Киев, Киев...

Ну вот вас почитаешь, то вы все там прям по 100, 200 там имеете. От такие зп в Киеве. А сейчас смотрю в дел в тик ток и там комментарии. То как то картина совсем другая. И цифры тоже. То где правда? А то я уже с Польши к вам на зароботки собралась. Диплом есть. Опыт тоже . С перерывом ,но есть.
Безсовісна кума• 12 января в 20:43
Поганий троль
Плету интриги• 12 января в 20:44
Ну не все, но ....
Мы с мужем вместе меньше имеем, а дочь одна столько
автор Единая страна! • 12 января в 20:46
Ответ дляБезсовісна кума
Поганий троль
Почему я троль?
Викасикрет• 12 января в 20:55
Зарплату платять не за наявність диплому, а за те, що ви вмієте і можете зробити для компанії. Автор,ви хто за професією?
автор Единая страна! • 12 января в 20:57
Ответ дляВикасикрет
Економіст
Ответ дляВикасикрет
Всьому навчаються. Ніхто ще не народився і все вмів.
Нагайна• 12 января в 20:58
Нє, не треба до нас, тут дрони, тривоги, в Польщі значно спокійніше спиться.
сама себе прекрасная• 12 января в 20:58
Середня зп в Україні - 17 тис, медіанна - 14. Ці цифри нам говорять, що 100-200 тис заробляють дуже небагато людей
Викасикрет• 12 января в 20:59
Ответ дляЕдиная страна!
Економіст
Якщо Ви не маєте керівного досвіду і особистих досягнень/ розробок, то максимальна зп у Києві не перевищить 40 тис.
Нагайна• 12 января в 21:00
Ответ дляЕдиная страна!
Воно то так, але припустім, коли читаєш вакансію, то там прям щоб все умів і одразу і вік якщо 40+ - все , на свалку. Розумна людина з досвідом освоїть те, що не зна, бо все знати не можливо, то таке нє, не підходить.
Викасикрет• 12 января в 21:00
Ответ дляЕдиная страна!
Якщо навчаються без участі компанії, то мають що запропонувати роботодавцю. А якщо приходять, з умовою навчатися,у процесі і за рахунок ресурсів компанії, то це обов´язково буде відзначено зарплатою більш низького рівня
Викасикрет• 12 января в 21:01
Ответ дляНагайна
Роботодавець не має права вказувати вік, такі об´яви не проходять модерації і за них виставляються штрафи.
автор Единая страна! • 12 января в 21:02
Ответ дляВикасикрет
Він на співбесіді подумає про це)))
Викасикрет• 12 января в 21:05
Ответ дляЕдиная страна!
Він на співбесіді подумає про це)))
Звичайно, під час співбесіди , роботодавець як і кандидат, можуть не сподобатися одне одному. І так, причина ’вік’ - ну дуже рідко буває у чистому вигляді. Але досить часто кандидати відбраковуються по зовнішньому вигляду, втомленій , нецікавій, песимістичній подачі себе . І , нажаль, це притаманне саме людям 40+
вре_Динка• 12 января в 21:09
Ответ дляЕдиная страна!
Економіст
Ну на таку зп з таким дипломом треба мати гарний досвід, бажано керівника
Мизимец• 12 января в 21:10
Авторе, можу прокоментувати лише юридичну сферу. Зарплати в цій сфері виросли майже вдвічі в порівнянні з довоєнними. Причому як у юристів так і у адмінперсонала юрфірм. АЛЕ - 100% офлайн, тобто присутність в офісі (суді, тощо, по роботі) незалежно від ситуації.
Ну і знання мов значно підвищують ваші шанси влаштуватися в міжнародну компанію, де рівень зарплат як раз біля 100-200 к в залежності від посади. Ви ж мабуть економіст з відміннии знанням як мінімум англійської мови?
Фима Собак• 12 января в 21:23
Ответ длявре_Динка
Краще знайомих )) на такі вакансії по оголошенню з вулиці не беруть .
автор Единая страна! • 12 января в 21:31
Ответ дляМизимец
Ні, без англійської. Там де я працювала іноземна мова 100% не потрібна.
Багиня• 12 января в 21:42
Ответ дляЕдиная страна!
Так ви праві, але на сотку треба бути вже непогано навченим, а не претендувати на 100-200, а в резюме: ’готова навчатись’. Вчити не захочуть навіть на 20-30.
ПодругаМужа• 12 января в 22:35
Ответ дляМизимец
Наш фіндир з англ якраз соточку і має. Але ми маленька контора.
Нагайна• 12 января в 23:35
Ответ дляВикасикрет
Ви така ммм, наївна, ну не вкажуть вони вік в оголошенні але ж це нічого не змінить, просто скажуть, що калєктів маладой і ви умовно не вписуєтеся в їхню ’концепцію’.
Тоска в носках• 12 января в 23:42
Я півроку шукаю людину і не можу знайти. Вік для мене взагалі не принципово, а ось наявність досвіду за напрямком і рекомендації - так. Я і сама 40+, тому нічого проти однолітків не маю...
Нагайна• 13 января в 00:38
Ответ дляТоска в носках
А кого шукаєте, які вимоги і оплата ?
автор Единая страна! • 13 января в 08:18
Ответ дляТоска в носках
От наявність досвіду, наявність досвіду. Якщо я працювала в держ структурі ,то мені до кінця життя там працювати? Бо досвіду на тій роботі потрібен тільки там.
Багиня• 13 января в 09:11
Ответ дляЕдиная страна!
З таким досвідом навряд візьмуть навіть на 30, не те що на 100 чи 200.
автор Единая страна! • 13 января в 14:26
Ответ дляБагиня
А чим я дурніше когось? Чи ви вважаєте, що на держ службі тільки каву п´ють?
Багиня• 13 января в 16:17
Ответ дляЕдиная страна!
Повторю вам ще раз. Для того, щоб знайти роботу на 100-200 тис потрібно мати релевантний досвід і володіти певними скілами, які вимагає посада.
Такі з.п. як правило в приватному бізнесі, а ваш досвід держ структур нікуди не натягнеш.
Чим я дурніше, не аргумент. Перерахуйте свої переваги, знання мов, програм, досягнення, тоді можна буде оцінити рівень. А поки тільки самооцінка на найвищому рівні.
Тоска в носках• 13 января в 22:28
Ответ дляЕдиная страна!
Мені просто немає часу та ресурсів вчити людину з 0. Для того, щоб ’навчитися’ потрібно пару місяців (щонайменше). Є сфери, де стажування 3-5 днів достатньо, але там і зп відповідні, і рівень відповідальності
автор Единая страна! • 13 января в 23:23
Ответ дляТоска в носках
Я робила на різних роботах. То попередній досвід ніде не приводився. Це апендицит можна вирізати однаково. А ,навіть, програми і то скрізь різні
Багиня• 14 января в 09:16
Ответ дляЕдиная страна!
Скільки ви отримували на попередніх роботах?