Говорю-балакаю• 14 января 2025
Англійська дитині, з чого почати?
1 клас, слова не охоче запамʼятовує, цікавості немає. Як можна заохотити? Може мультики англійською? Які саме, самі прості?
Мая твая не панимать• 14 января 2025
Знайти молодого завзятого вчителя репетитора, студентку чи старшокласницю навіть, але щоб очі горіли. Я так сину дівчинку студентку наняла на польську. За 1,5 роки прогрес шалений. А коли буде база і не відібʼється бажання вчитись, тоді можна і в групу, і до більш вимогливого вчителя і на курси до носіїв мови
Ms. При теле• 14 января 2025
Имхо, в этом возрасте искала б что-то в игровой форме в группах по 5-6 детей.
Мультики ок, у меня младшая на них хорошо подтянула язык; но это уже чуть позже было, лет с 9-10
Указка• 14 января 2025
Ответ дляМая твая не панимать
А дівчинку вашу як знайти можна? Щоб позайматися польською?
Автор, групові заняття шукайте. У нас до 7 дітей в групі, є заохочення (наліпки, медалі і т.п.), та й діти один перед одним намагаються показати кращими
А я нівроку• 14 января 2025
Моя дочка жутко не любит зубрит слова. Открыла для себя сайт wordwall. Создаю сама упражнения ей по тем словам, которые ей задают. В игре намного интересней и быстрее учить
Білий Лосик• 15 января 2025
А з якою метою вчите англійську? Моїй дитині англійська не зайшла, а от німецьку вивчив за рік до вільного спілкування
Указка• 15 января 2025
Ответ дляБілий Лосик
Я не автор, але напишу про свою дитину - для подорожей. Бо в готелях/автобусах/літаках/потягах, як правило, англійською персонал розмовляє.
А німецьку ми зустріли лише в одному готелі в Туреччині (ну це не рахуючи саму Німеччину)