Місячне Сяйво• 16 января в 13:58
Вже мені надоїв Sentido Reef Oasis в Шарм (єгипет) є якась альтернатива?
Кожного року ми туди їздимо на протязі вже чотирьох років
Тому що там класний пляж там можна діткам купатися, Вони не хочуть пригати і з понтону
Тому завжди дивимося цей готель бо там найкращий пляж
Порекомендуйте будь ласка альтернативу, можливо хтось щось знає десь був щоб нормальний був захід в море без цих камінців волого і щоб не було Вітрі головне, щоб це було в бухті
Кожного року ми туди їздимо вже надоїло ти меню той номер хоча платимо ми високу ціну але він вже страшненький і старий вже Давно не було реновації
Кінець березня на канікули шукаємо, ми мерзляки
Акцент на море, не на басейн. Такі гроші шалені коштує ця поїздка - хочеться в морі сидіти
Дякую всім
Турагенція Tourdream• 18 января в 11:51
Ответ дляМісячне Сяйво
Так
Дякую
А як буде в Хургаді в цей період часу, якщо все дідо вода була не дуже тепла…
Недовго ми плавали у морі в сентідо
Дякую
Недовго ми плавали у морі в сентідо
Я не знаю, чому вважають, шо у Хургаді прохолодніше, ніж у Шармі.
Хургада знаходиться південніше. Єдине, що у Хургаді більше відчутні вітри, бо місцевість не прикрита горами, а пляжі високими берегами, як у Шармі.
Але є й у Хургаді готелі, на пляжі яких вітер меньш відчутний, тому там комфортно засмагати та купатися.
А температура води у кінці березня у Хургаді може ще й трохи вище бути, ніж у Шармі.
Місячне Сяйво
• 18 января в 16:05
Ответ дляТурагенція Tourdream
Прикольно
треба прислухатися до вашої поради
Там дійсно більше місць з нормальним входом в море
А по ціні буде мабуть так само як в Сентідо чи дешевше? Щоб в такому готелі який закритий від вітрів
треба прислухатися до вашої поради
Турагенція Tourdream• 18 января в 16:35
Ответ дляМісячне Сяйво
Прикольно
треба прислухатися до вашої поради
Можна розглянути готель The V Luxury Resort, він по вартості на кінець березня приблизно так, як Сентідо коштує. Але готель оновлений у 2023р. Гарне харчування, можна повністю користуватися суміжним готелем Піраміса, є водні гірки для дорослих та для малечі. Пляж класний, довгий, з пологим заходом, та навіть трохи коралів є