Вільний митець• 16 января в 19:30

Обережно!!! Не переходьте по силкам!!! Клубок. Магазин

Доброго вечора може кому буде доречно. Сволота... Не переходьте ті сані сиилки будьласка
Розбещена цяточка• 16 января в 20:02
а шо случилось, можно сначала по порядку?
Большой секретик• 16 января в 20:02
Ответ дляКапитошечка
А що розумного бути перешуганим....з такою логікою кнопочний телефон і кравчучка небільше...
я ж кажу, іди на рашку, тут воТки нєт!

перешуганим... ні, потрібно бути дебілом, щоб лазити по фішингових посиланнях, розкатали губень тут, що бариги грошей накидають? то можете валити з цієї теми вже довели що то шахрайство
Капитошечка• 16 января в 20:04
Ответ дляБольшой секретик
я ж кажу, іди на рашку, тут воТки нєт!

Людоньки.....яке воно кончіне....валерянки тяпни зашугане
Капитошечка• 16 января в 20:05
Ответ дляРозбещена цяточка
Та просто жуліки пожертві від лохів збирають під виглядом розблокування акаунта
автор Вільний митець • 16 января в 20:06
Ответ дляБольшой секретик
я ж кажу, іди на рашку, тут воТки нєт!

Напевно це вам. Дякую за увагу до мого допису!!!!
автор Вільний митець • 16 января в 20:16
Ответ дляБольшой секретик
я ж кажу, іди на рашку, тут воТки нєт!

Вибачте будьласка це не вам. Адресовані... Короче краще хай люде читають заглав. Все перемішалось. Вибачте
Экспертиза• 16 января в 20:18
Ответ дляВільний митець
Що вам саме не зрозуміло пані?
перечитайте!
ЭкстрасенсиХаЯ• 16 января в 20:23
Дівчата,а ’клубок ’ ще жив?Довго була на нього підписана,а потім удалила.Продавалка? Клуб?
Большой секретик• 16 января в 20:29
Ответ дляКапитошечка
на себе подивися
Капитошечка• 16 января в 20:29
Ответ дляБольшой секретик
на себе подивися
Як інформативно
Большой секретик• 16 января в 20:30
Ответ дляВільний митець
це як раз не мені а тій, хто пропонувала ходити за посиланням, бо там нема ніякої небезпеки, ви переплутали

я модератору скаржилася як раз то мені вже друге посилання прислали
Кудряшка Сью• 16 января в 20:35
Ответ дляnatali12439
мне только что пришло но мой ноут непустил меня туда😊
і мене. слава богу
Борщик• 16 января в 20:42
удалила сразу- видно же,что бредятина..
Борщик• 16 января в 20:42
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
мертв и давно..
Без комплексів• 16 января в 20:59
Спасибо за тему. Я по ссылке не переходила, написала на хелп. Письмо мое не доставлено. Сразу поняла, что с сайтом проблемы.
Juba• 16 января в 22:01
В мене також 2 повідомлення на Клубке, я не переходила. Дякую, що попередили))
Без комплексів• 16 января в 22:34
Уже и на Клумбе такая история.
вАлнуюся сильнА• 17 января в 01:01
Ответ дляВільний митець
Ні! Я післала їх... Мені так само зняло 10 років назад. Я просто. Написала може коогось це вбереже
А мені від них сьогодні аж три повідомлення прийшло Не відкриваю
Хитрушка-чекушка• 17 января в 09:54
Самое интересное, что они взломали действующие аккаунты
И на Клубке, и на Клумбе.
Скромняшка• 17 января в 14:36
В мене на шафі сьогодні схожа історія була. Вже всюди добралися.