Сито для думок• 17 января в 09:31

Ви відпускаєте дітей в інше місто зараз?

Наприклад в Київ на два дні. 17 років. Зважаючи на ситуацію я переживаю. Діти однокласники здаєтся всі адекватні.
Живчик-счастливчик• 17 января в 10:16
Отпустила на другой континент, но не пустила в Харьков на 2 дня
Молчалка• 17 января в 10:20
Ответ дляСито для думок
День народження запросили.
Однокласники?
ВундерКИНГ• 17 января в 10:22
Ответ дляВсюди влазю
В таком формате точно нет. Никто за ними не следит, алкоголь, наркотики и насилие никто не отменял. Про тревони вообще молчу. Не отпустила бы, даже мальчика
А в вашем городе всего этого нет? Только в Киеве?
Кашка-маняшка• 17 января в 10:34
Ответ дляВсюди влазю
Почему сразу о плохом. Раз молодежь, так спиртное и т.д. У дочки в ноябре было др. Отмечала с друзьями. Наоборот пару человек из Киева к нам приехало. Мы ушли их дома с отцом, т.е дом был полностью в их распоряжении. Они весело отметили. Квест, игра в мафию, танцы. Да, было пару бутылок шампанского, вина. Никто не напился.
ФрекенБок• 17 января в 10:47
Ответ дляСито для думок
Та вони і дома гуляють. Я переживаю тільки за тривоги. Такою компанію вже збиралися ніяких проблем не було. Але це було дома батьки поруч якщо що.
Як на мене, це більш суттєво, ніж Київ. Бо з точки зору війни Київ - далеко не найгірше місце під час тривог, все ж, він оточений найкращим ППО і майже усі потенційно цікаві туристам місця поблизу метро.
А от купа підлітків без нагляду дорослих в чужому місті і в орендованому будинку з потенційно необмеженою кількістю алкоголю (і добре, якщо лише алкоголю і з презервативами) мене особисто більше лякало б.
автор Сито для думок • 17 января в 10:55
Ответ дляМолчалка
Однокласники?
Так
Молчалка• 17 января в 10:55
Ответ дляСито для думок
Так
В Києві
автор Сито для думок • 17 января в 10:57
Ответ дляВсюди влазю
Алкоголь можливо, наркотики та насилля не думаю. Діти порядні. Вже так збиралися і на новий рік і день народження. Нічого такого не було. Але це було дома поряд. Я більш переживаю за тривоги обстріли а не за це.
автор Сито для думок • 17 января в 10:58
Ответ дляОбнимашкина
И как мы живём в столице то. жах. Реагувати на тривоги.
Всі так живуть а це розумію. Але це підлітки які можуть просто не реагувати.
автор Сито для думок • 17 января в 11:00
Ответ дляВундерКИНГ
Так захотіла імениниця. Це ж не від мене залежить. Запросили ніхто ж не силує.
автор Сито для думок • 17 января в 11:03
Ответ дляМолчалка
В Києві
Ні. Однокласники вся компанія іде в Києві. Так придумали погуляти
Молчалка• 17 января в 11:05
Ответ дляСито для думок
А де ви живете без тривог, в Польщі?
автор Сито для думок • 17 января в 11:06
Ответ дляФрекенБок
І як це пояснити? Каже що я не адекватна що проти. Переживаю звичайно і за це. Але згадуючи себе теж всяке було.
автор Сито для думок • 17 января в 11:07
Ответ дляМолчалка
А де ви живете без тривог, в Польщі?
То вони самі як зреагують навряд чи будуть іти в те укриття. Дома я реагую якщо щось.
Молчалка• 17 января в 11:09
Ответ дляСито для думок
А вдома як реагують? Чи ви за всіх.
І ви не відповіли, де живете
Фрекен бок• 17 января в 11:12
Ответ дляВсюди влазю
Алкоголь, наркотики та насилля і в рідному місті ніхто не відміняв
В рот не ложи• 17 января в 11:25
У меня сыну 14. Он знает правила. Киев. Если тревога он не гуляет по улице. Держится укрытия или метро или перехода. Читает ТГ. В Киеве тревога не часто поэтому за ней вполне реально следить. В Киеве есть метро, много переходов, укрытия.
Были в Днепре.. там сложнее. Можно не успеть.. тем более некуда прятаться. Туда бы не отпустила.
Файно Замало• 17 января в 15:42
Да,вот только дочка вернулась .Ездили с одногрупниками .Война может еще лет 10 быть,так что ж теперь не жить? никуда не ездить?