Така біда у сім´ї моєї куми. Кум став безпросвітно пити, 38 років мужику. Хороша сім´я, двоє дітей. Але з запою не виходить, при цьому алкоголіком себе не вважає. Вже декілька разів при відміні алкоголю хапав білу гарячку, були глюки серйозні. Кума вже його боїться, діти дома з ним на одинці не лишаються, теж бояться. В нього вже цироз печінки, і купа інших діагнозів. Лікуватися не хоче, в лікарню не піде. Що кумі, як дружині, можна зробити в даному випадку? Чи можливо здати на примусове лікування такого хворого? Куди можна звернутися в такому випадку? Це Київська область. Ніякі уговори і доводи на нього не діють...
Love_Love_Love_• 18 января в 04:04
Ответ дляКатруся 777
І це саме через пару днів після відміни алкоголю. Коли п´є такого немає
Звісно немає, білочка не буває на пʼяну голову
Ответ дляКатруся 777
А він так і каже, мол я не алкоголік, не захочу не буду пити. Але цього ’не захочу’ в нього практично не буває. Тільки ось у виключних випадках.
Вона йому гроші і не дає, він працює трохи, коли є можливість, підробляє, от свої гроші і спускає
они часто не признают.
Ответ дляКатруся 777
Якщо чесно не питала за стадію, знаю що якось капали його, весь жовтий був, але наче відійшов. Я дуже давно не бачила його
вы же понимаете, что цирроз печени не откапают за раз.
Если рак, то важна стадия , если первая - это одно, а 4-я это другое.
Рятівник Малібу• 18 января в 04:14
Ответ дляБлондинка в Законе
у родственников был цирроз, и лечили, и не бухали (да и вообще до цирроза были не алкаши запойные, а так, любители по праздникам), и все равно прожили несколько лет от постановки диагноза
Алкоголь только один из провоцирующих факторов
Ответ дляРятівник Малібу
Стационар для интоксикации. Только где сейчас такое
Та стаціонар можна думаю знайти, дівчата в ще підказали, бачу є в Києві такі відділення, але питання в тому що він самостійно туди не поїде, він не вважає себе алкоголіком. Тут питання чи можна якось примусово його туди відправити, чи це тільки якщо щось станеться, не дай Бог, то тільки тоді у нас дозволено примусове лікування....
Телефон Рубика• 18 января в 04:19
это цинично звучит, но вы узнайте про стадии его состояния.
Родственникам заблокировала опека размен квартиры. И дали хороший совет - подождите, при таком алкоголизме он долго не проживет, и так и оказалось.
Ему повестка не светит? он не годен?
Рятівник Малібу• 18 января в 04:19
Ответ дляКатруся 777
Прымусово только ,если будет опасен для окружающих. Тогда заберут в психушку без согласия
Ответ дляТелефон Рубика
Ему повестка не светит? он не годен?
Повістка може і світить, та якщо чесно, мені стрьомно за тих військових, які можуть з ним поряд опинитися в час білки. Він що завгодно може зробити, бо вже дуже сильно туди не хоче, може того і запив я собі так думаю.
бифидобактерияЖоржик• 18 января в 04:32
Ответ дляКатруся 777
Ну так делирий так и происходит. Именно после отмены алкоголя. Но, пока он не нанесет вред себе или окружающим, принудительная госпитализация невозможна. Вот такое, блин, государство у нас
бифидобактерияЖоржик• 18 января в 04:37
Ответ дляillaria-k
это как повезет, много факторов, от стадии рака зависит, состояния организма и т.д.
у знакомого, как обнаружили, он в тот же год и умер
еще от стадии алкоголизма зависит.
При 3 стадии, они становятся агрессивными и часто гибнут в драках.(
еще от стадии алкоголизма зависит.
При 3-й стадии уже не люди, их спасти невозможно, к сожалению. Идут необратимые изменения мозга
бифидобактерияЖоржик• 18 января в 04:43
Ответ дляКатруся 777
Я далеко від неї, сюди точно не поїде. Ближче у неї є сестра, в іншому місті, але у неї троє маленьких дітей (двоє з них до року) і однокімнатна квартира. Та і навряд вона покине зараз роботу, навчання дітей, щоб кудись переїзжати. Хоча якщо буде вже дуже тяжко, може і виїде, хз ...
Вы серьезно?! Человек должен что-то менять ради лечения алкоголика? Это со зависимость называется! Никто,, кроме самого алкоголика, эту проблему не решит!!!!
бифидобактерияЖоржик• 18 января в 04:44
Ответ дляРятівник Малібу
Для детоксикации
бифидобактерияЖоржик• 18 января в 04:46
Ответ дляКатруся 777
Ніт, тільки після того, як зробить щось, що буде розцінювати як шкода собі або близьким
Рятівник Малібу• 18 января в 04:49
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Для детоксикации
Да , оговорилась 👍
Відповів всім• 18 января в 05:23
Ответ дляКатруся 777
Ні.лише по бажанню.
Або в безсвідомому стані швидка.
Якщо він її вже достав,хай купить тетурам в аптеці і підсипає в щось молочне,або біле.
Бо він не розчиняється.
Свідомо він нелікуватиметься,хоча метод Довженко швидко відбиває охоту.
Взагалі то їй треба виїжджати,бо може зарізати всю родину.
Або підпалити.
Галюники різні є.
А може і сам суїцид зробити.
Вішаються.
Просто бути жилеткою ви не можете.
Скиньте їй цю тему почитати
Або в безсвідомому стані швидка.
Бо він не розчиняється.
Або підпалити.
Галюники різні є.
А може і сам суїцид зробити.
Вішаються.
Просто бути жилеткою ви не можете.
Скиньте їй цю тему почитати
Відповів всім• 18 января в 05:28
Ответ дляКатруся 777
Коли не п*є,-йому треба сильні снотворні,щоб мозок відпочив.
Інакше одне тягне друге.
Він собі так лікує галюни (
В армію його не візьмуть,бо троє дітей.
Так що це звичайна отмазка алкаша
Інакше одне тягне друге.
Він собі так лікує галюни (
В армію його не візьмуть,бо троє дітей.
Так що це звичайна отмазка алкаша
Відповів всім• 18 января в 05:31
Ответ дляКатруся 777
Я написала ’колись була’. Раніше не бухав так, міг пива випити. Видно, сильно війна на психіку людині дала. Не дай Бог такого горя нікому. Я її від розлучення не відмовляю, звісно це її особиста справа і рішення, але хочеться допомоги ще якоюсь порадою, що з ним вже зараз робити. Розлучення то не швидкий процес всеодно, треба ж зараз якось жити ще з ним певний час. Піти їй з дітьми немає куди наразі, поблизу рідних немає
Що їй дасть розлучення?
Бумажку?
На аліменти хай подає.
І переїжджає,аби не знав,де вони.
Бо припреться і буде все те саме.
Бумажку?
На аліменти хай подає.
І переїжджає,аби не знав,де вони.
Бо припреться і буде все те саме.
Відповів всім• 18 января в 05:32
Ответ дляКатруся 777
Яка робота,коли дітям і року немає?
Ответ дляВідповів всім
Яка робота,коли дітям і року немає?
У сестри куми дітям року немає. Це я до того, що не може кума до сестри переїхати
Відповів всім• 18 января в 05:37
Ответ дляКатруся 777
А мама,тато?
Ответ дляВідповів всім
А мама,тато?
Мама давно померла, тато сам хворий, сердечник, знімає кімнату в Києві, бо там працює.
Відповів всім• 18 января в 05:43
Ответ дляКатруся 777
Ото з татом разом їм щось більше знімати,якщо тато захоче.
Бо їй було б дешевше житло.
Та й в Києві роботи купа,тато за дітьми проконтролює трохи
Бо їй було б дешевше житло.
Ответ дляВідповів всім
Бо їй було б дешевше житло.
Не думаю, що тато захоче. Він і так не сильно часто до них їздить, не нянчив особо внуків, а жити з ними думаю тим більше не захоче. Звик все життя сам жити. Діти не маленькі, 13 і 8 років, я думаю якщо сама квартиру зніме, то вони зможуть дома самі бути , поки вона з роботи прийде, як варіант. Але тут дійсно, головне щоб чоловік не дізнався де живуть...
Обстановщица• 18 января в 06:24
Ответ дляАлина-1240
Есть еще на дом выезжают ,капать.мож в частную клинику обратиться
ага
итак 10 раз, вынося все деньги из семьи
а он снова бухать
итак 10 раз, вынося все деньги из семьи
а он снова бухать
Обстановщица• 18 января в 06:25
Ответ дляКатруся 777
А шо там грати, не прекрасний чоловік і батько зараз так точно, вона сама думає вже про розлучення, але я думала, може їй порадити прийняти якесь толкове рішення, щоб його як людину спасти... Шкода дуже, знаю їх з студентських років, хороша сім´я колись була....
тг ви похоже в сппсательницу вместе с кумой играете
Обстановщица• 18 января в 06:28
Ответ дляКатруся 777
все ясно
она никогда не разведется
калечит психику детей еще и держит их заложниками опасной для жизни ситуации
она созависима с искривленными мозгами
она никогда не разведется
она созависима с искривленными мозгами
Обстановщица• 18 января в 06:31
Ответ дляКатруся 777
это очень очень дорого
у нее есть много денег?
НетЕщеНаверное• 18 января в 07:11
Ответ дляКатруся 777
Классика....
НетЕщеНаверное• 18 января в 07:18
Ответ дляОбстановщица
все ясно
она никогда не разведется
она созависима с искривленными мозгами
она никогда не разведется
она созависима с искривленными мозгами
Уже искалечила. Дети не учёбу будут вспоминать или семейные праздники, а папку в белой горячке. Это если ещё папенька не сотворит ничего такого, не покалечит и не убьёт. И всё потому что взрослая баба с немелкими детьми уже, никогда не озадачивалась работой и прикрытием тыла. Именно созавистмвя и ленивая. Детей жаль, это они жертвы адовых обстоятельств, созданных такими мамками.