оксюморон• 19 января в 09:04
Фільм «9 з половиною тижнів»
Оце я вперше його подивилась.
Фу, весь фільм знущання над дівчиною. Починаючи від чортового колеса. І я не змогла додивитись
І Мікі Рурк противно виглядає. Приклеєна посмішка без емоцій. Чисто психопат
Комі фільм сподобався? Особливо в плані сексі фільм?
АдеКВАтная• 19 января в 09:06
только ее танец знаменитый и все.Но на тот момент этот фильм был бомбой
Викасикрет• 19 января в 09:07
Та він старий вже...після сучасних фільмів мені всі фільми 90х хєрньою здаються
Але для 90ххті фільми були топчик,бо інші були шлаком
оксюморон
• 19 января в 09:07
Ответ дляНе против
Ви б ще його через років 30 подивились)
Тоді він ще трешовіще буде дивитись?
Не против• 19 января в 09:08
Ответ дляоксюморон
Тоді він ще трешовіще буде дивитись?
Звичайно. На все свій час.
оксюморон
• 19 января в 09:10
Ответ дляВикасикрет
Ну захотіла класики подивитись
Фільм херня лише в плані опису відносин. Всі відомі зараз види абьюзу там можна знайти. І на це дуже неприємно дивитись
оксюморон
• 19 января в 09:10
Ответ дляНе против
Звичайно. На все свій час.
А які сучасні еротичні фільми зараз на часі?
Голубец• 19 января в 09:12
Ответ дляоксюморон
Ну захотіла класики подивитись
А этот фильм изначально и не позиционировали, как романтический про любовь с хеппи эндом. Как раз в 90-е было много глубоких фильмов, затрагивающих проблемы, которые станут мейнстримом много лет спустя.
Не против• 19 января в 09:12
Ответ дляоксюморон
Без поняття. Але щодо класики, то подивіться ще брудні танці, гіркий місяць.
ВундерКИНГ• 19 января в 09:13
О, бывшему он так нравился. Я ещё думала что ему там так нравилось. Теперь понимаю.
Кидаю курити• 19 января в 09:14
А я сутінки дивилася з сином 16 років,зацікавився,типу кругом говорять,меми,давай подивимося. Сказав,що Едвард ненормальний,упоровся на Беллі. А мені також вже по іншому фільм виглядає-117 літній дід вчепився в закомплексовану малололєтку,тупо переслідує її,слідкує,як вона спить і тд
Це не любов,а якась помішаність і залежність
оксюморон
• 19 января в 09:14
Ответ дляГолубец
Якраз про це думала. Чи не задав цей фільм тренд на абюз. І наскільки люди змінюються. Ще 30 років тому це було вау. А зараз фу-фу-фу у всьому. Не в плані щйомки, а в плані поведінки. Чи говорили раніше, що токі відносини це не ок?
оксюморон
• 19 января в 09:15
Ответ дляВундерКИНГ
Отож. Чи не став фільм каталізатором такоі поведінки
Голубец• 19 января в 09:16
Ответ дляоксюморон
Это не тренд на абьюз. Я так понимаю, что Вы не видели и не слышали про ’Трамвай ’Желание’, ’Последнее танго в Париже’ и т.д.?
оксюморон
• 19 января в 09:17
Ответ дляГолубец
Ні, не бачила і не чула. Якщо там щось схоже, то мені таке дивитись не подобається
Голубец• 19 января в 09:17
Ответ дляоксюморон
А дамам нравится ’Красотка’, где миллионер влюбляется в проститутку. Это не стало катализатором?
ВундерКИНГ• 19 января в 09:18
Ответ дляоксюморон
Та може. Тоді він юнаком був ще. Ну я прожила з ним достатньо. Так дуже важка людина, це я зараз розумію що аб´юзер. А так, то вже не моя проблема, тепер у нього нова ресурс. Хай пожинає плоди. Бажаю йому шоб з ним також поступили
Голубец• 19 января в 09:18
Ответ дляоксюморон
Тогда смотрите то, что нравится. Милое и беспроблемное кино.
оксюморон
• 19 января в 09:18
Ответ дляГолубец
І справді :) от вам і вплив на людей
Lesy4ka987• 19 января в 09:18
Ответ дляВикасикрет
А мені навпаки…
Фільми 90-2000 классні, а сучасні здаються херньою.
Тепер встала і голова не варить. Але наприклад «Брудні танці»
Та що довго ходити. Список топ 200 на кінопошуку)
Які фільми з найвищою оцінкою?
Старі.. в 90% випадків
Я не навʼязую думку, просто пишу свою.
Я б і рада щоб сучасні були кращі для мене і постійно знаходити для себе суперові фільми, але на жаль..
Скільки не була в кінотеатрі завжди таке щось.
А по темі 9.5 тижнів мені також не сподобався. Нааіть не памʼятаю його.
Або новорічні як Один вдома?
Що є кращим за цей фільм?
Аж нічого..
Які фільми з найвищою оцінкою?
Старі.. в 90% випадків
Я не навʼязую думку, просто пишу свою.
Або новорічні як Один вдома?
Що є кращим за цей фільм?
Аж нічого..
ВундерКИНГ• 19 января в 09:20
Ответ дляГолубец
Мне красотка вообще не нравился.
Это как сказка про золушку. Просто смешно олигарх женился на тупенькой проститутке. Ну такэ
Голубец• 19 января в 09:20
Ответ дляоксюморон
І справді :) от вам і вплив на людей
В Красотке, по замыслу сценаристов, был совсем другой финал, а не сахарная ваниль. Тогда бы точно фильм не зашёл дамам. И Вы весьма поверхностно рассуждаете. Фильмы могут вынести проблему на обзор, заставить задуматься.
оксюморон
• 19 января в 09:22
Ответ дляГолубец
Можуть. Покажіть, де виносять ту проблему на огляд і хто задумується?
Голубец• 19 января в 09:23
Ответ дляВундерКИНГ
Мне красотка вообще не нравился.
А что, Золушка была уличной проституткой? Она была из знатный семьи, которую принимали во дворе. Она умела себя вести в обществе, умела танцевать, у отца было своё поместье. У неё были просто временные трудности, которые она перенесла с достоинством.
Фокус-Покус• 19 января в 09:23
Прикольно, але я його теж не дивилась. Частково тільки. І бажання немає
Фокус-Покус• 19 января в 09:23
Ответ дляВундерКИНГ
Псих?
оксюморон
• 19 января в 09:23
Ответ дляГолубец
І в чому поверхневість моіх роздумів, якщо якраз я й виношу на обговорення вплив фільму на людей. А не просто який мікі хот і який фільм сексі
Голубец• 19 января в 09:24
Ответ дляоксюморон
Показывать человеку с закрытыми глазами?) Повзрослеете, поймёте. Или нет)
Астановитесь• 19 января в 09:24
Ответ дляоксюморон
І справді :) от вам і вплив на людей
фільм впливає??? може спонукає аналізувати?