Ніка Найз• 19 января в 09:05

В Україні змінили мінімальну зарплату лікаря-інтерна

З 1 січня 2025 року діє постанова Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2024 року № 1503, яка встановила нові мінімальні стандарти оплати праці лікарям-інтернам. Про це пише Урядовий портал.

2678_medicine_4_03.jpg (43.54 Kb)

Лікарі-інтерни, які працюють у державних та комунальних закладах охорони здоров’я, повинні отримувати зарплату у розмірі — 15 000 грн на місяць.

Такі фахівці є повноцінними членами медичних команд. Вони можуть надавати медичну допомогу пацієнтам, отже, їх робота має бути оплачена.

Відповідні зміни внесли до постанови Кабміну від 13 січня 2023 року № 28 «Деякі питання оплати праці медичних, фармацевтичних працівників та фахівців з реабілітації державних та комунальних закладів охорони здоров’я».

Згідно з цим документом встановлювався мінімальний розмір оплати праці за виконану у повному обсязі місячну (годинну) норму праці в межах фонду оплати праці в державних та комунальних закладах охорони здоров’я — 20 000 грн для всіх лікарів та фармацевтів, окрім інтернів.

Лікарі-інтерни отримували мінімальну зарплату — 8000 грн.

Цьогоріч гарантований мінімальний розмір зарплати лікаря-інтерна становитиме 15 000 грн.

Вибрати картку

Кошти, які медичні заклади отримують за цим пакетом, мають бути спрямовані саме на підготовку інтернів, в першу чергу для доплат кураторам лікарів-інтернів.
Allka- skakalka• 19 января в 09:29
Дать нормальную ЗП всем ,врачам ,медсёстрам , интернам и ввести реальный срок за взятки и вымогательства и будет у нас бесплатная медицина и врачи довольные и пациенты .
Alex_Kri• 19 января в 09:34
Ответ дляAllka- skakalka
Столько лет идут реформы, которые направлены на экономию денег. И это плохо сочетается с дать нормальную зарплату. Да и в медицине люди очень разные, не всем и зарплата поможет...
Masushki2• 19 января в 10:57
Ответ дляAlex_Kri
Да, доктор, только как совмещается понятие дать зарплату в 15 т.грн с сдать в кассу поликлиники 3т.грн в смену ? )))
Т.е я так понимаю одной рукой даём постановление, а другой смачно шарим по карманам персонала.)))))
inna5577• 19 января в 11:46
Ответ дляAllka- skakalka
А нормальная зарплата врачу- это сколько, по вашему?
автор Ніка Найз • 19 января в 11:47
Ответ дляinna5577
Тыс 20-25, не больше
inna5577• 19 января в 11:47
Ответ дляMasushki2
Ну, это у вас начальство совсем офигело
inna5577• 19 января в 11:48
Ответ дляНіка Найз
Тыс 20-25, не больше
Те вы реально считаете, что хороший врач за 500 евро будет работать и деньги от пациентов не брать??? Вы понимаете, что это зарплата уборщицы в офисе?
автор Ніка Найз • 19 января в 11:49
Ответ дляinna5577
Ну, это у вас начальство совсем офигело
В поликлиниках вообще надо семейникам в два раза уменьшать!
До реформы они 4 ч принимали, 4 ч бегали по вызовам! Теперь по вызовам не бегают, прием как был 4 ч так и остался, а то и меньше!
автор Ніка Найз • 19 января в 11:50
Ответ дляinna5577
Мы не в США и не в Европе!
inna5577• 19 января в 12:13
Ответ дляНіка Найз
Мы не в США и не в Европе!
В европе от 4000 евро , а в сша от 15000, так что как в сша у нас точно не выйдет
Masushki2• 19 января в 12:19
Ответ дляinna5577
Ну, это у вас начальство совсем офигело
У нас так работают последние 4 года ))))
При этом все подписали документ о борьбе с коррупцией)))
А денежки текут прямиком в аппарат управления городом )))
Об этом сама главврач говорила оправдываясь)))
Masushki2• 19 января в 12:20
Ответ дляНіка Найз
Мы не в США и не в Европе!
А шо уже не каждый из нас президент ?)))))
inna5577• 19 января в 12:36
Ответ дляMasushki2
Ужас