Бриджит_Фрикандо• 19 января в 13:28

Ви б прийняли в гості пару у яких дитина із аутизмом?

Мається на увазі без ночівлі, просто приїхали в гості посидіти та потрендіти ,дитину їм немає на кого залишити в цей час
Морожена_курка• 19 января в 13:29
Так, якщо в них немає проблем з наглядом за своєю дитиною.
Кіна не буде• 19 января в 13:29
Не бойтесь, он вас не заразит
ПироженкА• 19 января в 13:29
Автор, не позорьтесь. Если у Вас стоит вопрос об этом, то не приглашайте гостей. Несчастные люди(
Тантрический кекс• 19 января в 13:29
А в чем проблема вообще?
Божий одуванчик• 19 января в 13:29
А почему нет?
ПироженкА• 19 января в 13:29
Ответ дляТантрический кекс
А в чем проблема вообще?
Проблема в том, что те люди считают автора другом.
ГонУрова дівка• 19 января в 13:30
Автор у вас дети есть?
Області пітьми• 19 января в 13:30
Вы чего опасаетесь? Что ребенок на вас набросится и покусает?
Тантрический кекс• 19 января в 13:30
Ответ дляПироженкА
Тут согласна.
Как бы им сообщить, чтобы они не тратили своё время зря на это общение
ПироженкА• 19 января в 13:30
Ответ дляГонУрова дівка
Автор у вас дети есть?
Я бы даже не развивала тему автора. Просто отправлю жалобу.
GaleTTa• 19 января в 13:30
Вынесите все ценные вещи из комнаты, застелите полиэтиленом всё, и думаю можно пробовать)) ещё понадобится антисептик а вдруг это что-то заразное
Королева ганделику• 19 января в 13:31
Так
Бандитка Сью• 19 января в 13:31
Притивогаза одягніть на всякий випадок і візьміть осиновий кол в руки
ГонУрова дівка• 19 января в 13:31
Ответ дляПироженкА
Оно вам надо?? Автор неисправима
Лапка• 19 января в 13:31
Фу
Khmelnichanka• 19 января в 13:31
Аутизм не заразний.
І дитина ж не одна буде, а під наглядом батьків.
Якщо ж Вам прямо неприємно чи страшно - не запрошуйте.
Ваш дім - ваші правила. .
Щаслива Я• 19 января в 13:31
Моя сестра працює в садочку з дітками-аутистами. Раніше працювала зі звичайними дітками. Так зараз їй легше працювати)
Не бачу проблеми у такій дитині. Але якщо ви таке питання задаєте, краще не запрошуйте((((
Пускаю бісики• 19 января в 13:31
Вы знаете этого ребенка? Если это не опасно для моих детей, то конечно приняла бы.
Шкала Радощів• 19 января в 13:31
А в чому проблема, щоб люди приїхали в гості з дитиною?
ПироженкА• 19 января в 13:32
Ответ дляГонУрова дівка
Оно вам надо?? Автор неисправима
Да понятно. Просто удивляет, что кто-то даже продолжает комментировать тему.
Написала автор, а стыдно мне....
dulenok• 19 января в 13:33
И не противно писать же такие темы!? Днище
Колишня муза• 19 января в 13:33
Моя дитина ще в такому віці, що їй не поясниш і вона боїться. Але так само вона боїться і великих бородатих дядьок. Тому вибір за вами
Домашня Зюзя• 19 января в 13:33
я якось відпочивала разом з жіночкою з особливою дитиною-це був ужас і кошмар і для мене з моєю дитиною, і для неї - дивлячись які обставини, найголовніше чи агресивна її дитина чи ні
Зроблено у 80-х• 19 января в 13:33
Да, а в чем проблема?
Твоя космішна• 19 января в 13:33
Ця придурошна кожен день тут задає різні питання. от людині нічим зайнятись. Чи їй за це платять
Квітка папороті• 19 января в 13:33
Вброс, автора уже нет
Асталависта бэйби• 19 января в 13:36
Якщо батьки за нею слідкують - так. А якщо не слідкують навіть за здоровими - ні.
сладкий_ноябрь• 19 января в 13:37
Ви боїтеся, що аутизм дитини заразний і ви теж будете аутистами?
Сизоока бестія• 19 января в 13:38
‼️❗️Дівчата, жалійтеся на тупі теми, не піднімайте їм активність.
Давайте не будем робити помийку з форуму, і іншим не дозволяйте
Хочу барабульки• 19 января в 13:39
Ответ дляGaleTTa
Як в Декстері?