Божий одуванчик• 19 января в 13:40

ПриватБанк кеш Back при оплаті кредитною картою- Дають знижку на всі продукти

Чи на якісь конкретні продукти які підпадають під цю акцію?
Ось наприклад я хочу купити бойлер в магазині мою там зараз знижка 5 відсотків якщо розраховуватися кредитними грошима. А якщо бойлер він і знижкою то ще буде додаткова знижка від банку?
Чи там є конкретні товари які потім дають кеш бек
ФруктЕщеТот• 19 января в 13:42
Я покупала телефон со скидкой от магазина. Выбрала кешбек приватбанка. Все нормально начислилось.
Прочитайте все условия конкретно вашего кешбека, и чтобы код магазина соответствовал акции.
Фокус-Покус• 19 января в 13:44
Так, кешбек буде не залежно від наявності знижки. Тільки умова, що покупка підходить під категорії.
автор Божий одуванчик • 19 января в 13:45
Ответ дляФокус-Покус
А як зрозуміти от я в магазині Епіцентр там має бути кеш ..
Фокус-Покус• 19 января в 13:46
Ответ дляБожий одуванчик
Епіцентр точно є. Тут можете не турбуватися.
автор Божий одуванчик • 19 января в 13:46
Ответ дляФокус-Покус
А ви давно вже користуєтесь цим кеш Backом, просто я тільки дізналась що таке я давно цю долоньку бачила
І реально почала користуватись тільки коли мені оператор Приватбанку подзвонив і розказав що таке існує
ФруктЕщеТот• 19 января в 13:49
Перед использованием кешбека внимательно ознакамливайтесь со всеми условиями конкретного кешбека, они могут отличаться. И всегда проверяйте мсс код магазина, где хотите купить товар с условиями кеш бека. Чтобы потом не было неприятных сюрпризов.
Фокус-Покус• 19 января в 13:50
Ответ дляБожий одуванчик
Дуже давно. За минулий рік тільки близько 2500 кешбеку було. А ще чоловік....
А коли ремонт робили, то на дві карти по 500 грн за місяць (тоді був такий максимальний) могли назбирати
Тому користуйтеся, не турбуйтеся. Там є трохи нюанси: наприклад, при оформленні розстрочки немає кешбеку, але потім бачила і кешбек на розстрочку. Причому, мені і чоловікові приходять різні види кешбеку, а буває один кешбек з різним процентом
автор Божий одуванчик • 19 января в 13:51
Ответ дляФруктЕщеТот
Ааа
Скажіть будь ласка а де ж дивитися ці коди в магазині, я в Приватбанку зайшла там написані номери а як зрозуміти який номер під яким магазином?
ФруктЕщеТот• 19 января в 13:52
Ответ дляБожий одуванчик
Ааа
В интернете поищите по названию магазина или можно позвонить им на горячую линию (в магазин) и уточнить.
Например, есть кешбек на зоотовары. Но если вы купите зоотовары в атб, кешбек не начислится, потому что атб относится к категории продукты.
Фокус-Покус• 19 января в 13:52
Ответ дляБожий одуванчик
Ааа
Епіцентр там точно є.
peti• 19 января в 17:25
Ответ дляФруктЕщеТот
Не знаю які умови, але була пару днів в Словачині і там розраховувалася картою ПБ. Кешбек постійно нараховувався